nahoru

Internetový adresář

5. března 2002 • 14:51

http://platon.cbvk.cz/kniha

Foto
Sudetští Němci jsou v posledních týdnech "horkým tématem". Nenechte se semlít kolovrátkem komentářů o tom, co řekl nebo neřekl nějaký Zeman, a přečtěte si zajímavý sborník s texty šumavských "německých Čechů". Knížku Kohoutí kříž sestavil Jan Mareš a v elektronické podobě ji najdete na webu Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích.


http://www.georgewgirls.com

Krásné dívky s ošklivým obličejem. Aneb ta nejhorší noční můra Usámy bin Ládina. Varování: esteticky založení jedinci mohou tuto stránku zhlédnout pouze na vlastní nebezpečí.

http://pub59.czboard.com/bl argepenissupportgroup

Foto
Někdo má zkrátka těžký život. Problémy se na něj valí ze všech stran a není nad to si o nich s někým popovídat. V tomto směru mají takzvané diskusní skupiny na Internetu téměř terapeutický charakter. Zvlášť pro ty, se kterými se příroda nemazlila. Viz lidé debatující na této adrese. Jsou to muži s velkým penisem.

http://www.4koalice.cz

Stránky ve výstavbě, volební seskupení po demontáži. No není to paradox?

http://12.17.79.6

Zajímavá aplikace, kterou nabízí chicagská policie. Najdete zde aktuální databázi všech hlášených zločinů ve městě. Včetně umístění na mapě a dalších podrobností.

http://www.casti.com/biggulp

Erotické fantazie některých lidí jsou nevyzpytatelné. Sníte například o tom, že vás spolkne obří žena? Pak vás uspokojí pornografická stránka věnovaná této úchylce. Každý to má rád jinak, ale všichni si přijdou na své. Viz sekce: muži polykají muže, ženy polykají muže a ženy polykají ženy.Kurzy měn
25,300
20,480
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře