nahoru

Bumerang Kolečka

15. února 2001 • 00:00

Praha nabízí vozíčkářům lepší i horší místaVe zveřejněném dopise čtenáře Marka Schneidera byly uveřejněny nepravdivé údaje o naší společnosti. V předmětném článku je uvedeno, že "KFC nemá v Praze ani jednu bezbariérovou provozovnu". Toto tvrzení se nezakládá na pravdě. Síť restaurací KFC v České republice zahrnuje dvanáct provozoven, z toho devět v Praze. Všechny restaurace jsou řešeny jako bezbariérové (bezbariérový přístup, pohyb zákazníků po restauraci). Veškeré restaurace mají i samostatné WC pro invalidy, kromě restaurace ve Vodičkově ulici, kde zřízení takového WC nebylo technicky realizovatelné. Veškeré restaurace sítě KFC jsou důsledně navrhovány v souladu s požadavky Sdružení zdravotně postižených a s příslušnými organizacemi jsou předem konzultovány. Přesto vítáme veškeré připomínky, které mohou vést ještě k dalšímu zlepšení služeb pro naše zákazníky z řad tělesně postižených.

Mgr. DAVID TERMER, advokát


Obešel jsem restaurace KFC a mohu konstatovat: Tvrzení, že KFC nemá v Praze žádnou bezbariérovou restauraci, není pravdivé. Nicméně velká část restaurací KFC v centru Prahy vykazuje docela podstatné vady. Bezbariérový je vždy interiér, ale problém je se vstupem a s toaletami.

Takže pan Schneider jako obvykle přeháněl, ale je nutné přiznat, že pokud zkusíte navštívit restaurace KFC v centru Prahy, rozhodně nemáte pocit, že je to bez problému.

TOMÁŠ FEŘTEK, autor článku KolečkaKurzy měn
25,330
20,550
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře