nahoru

Vy my

26. května 2005 • 12:17

ZELENÝ RAOUL

Jako Vaše dlouholetá čtenářka blahopřeji k patnáctinám a dovoluji si poslat dárek. Vyrobila ho moje dcera, které bylo mimochodem v těchto dnech také 15 let. Jedná se o jejího oblíbeného hrdinu. Pokud se Vám líbí, můžete si jej přilepit v redakci na okno, aby na Vás dobře viděl.
DANIELA KOCUROVÁ

NA KONCI VÁLKY STÁL MLÝN
19/05 Díky za skvělý článek týkající se kapitulace posledních částí německých armád na našem území. O to překvapenější nad jeho vysokou úrovní jsem byl, když jsem zjistil, že jeho autorkou je žena (Petra Konrádová - pozn. red.). Musím říci, že v záplavě článků týkajících se jednak aktivit spojených s oslavami konce války a popisu vojenskohistorických akcí, které se u této příležitosti konaly, jednak i článků obracejících se zpět k událostem 60 let vzdáleným je Váš článek pravděpodobně tím nejlepším, co jsem četl. Jsem rád, že se ještě dnes vyskytnou novináři, kteří si, než něco napíší, zjistí, o čem to vlastně má být, a nesnaží se být rychle hotovi.
PAVEL KMOCH

PREZIDENT MEZI VĚTRNÍKY A PALMAMI
18/05 Jsem rád, že pan Feřtek píše o tomto tématu. Je škoda, že v článku nezaznělo více konkrétních důvodů nesouhlasu se stanoviskem prezidenta. Prezident je pro spoustu lidí autoritou a je dobře, že se někdo k jeho antiekologickým výrokům vyjadřuje. Cokoliv, co trochu zavání ekologií, je podle něho špatné pro celou společnost. Jeho názory přejímá spousta lidí a ti si pak myslí, že ekologové, ekoteroristé, ekologisté či co jsou tu jen od toho, aby lidem ztěžovali život. Žil jsem určitý čas v Německu a tam veřejnost vnímá tyto nestátní aktivity mnohem lépe. Klima v celé společnosti je více "ekologicky" uvědomělé. Snad se to u nás bude také zlepšovat.
JIŘÍ JEŘÁBEK

KÁRY SNŮ
20/05 Dobrý den, otevřel jsem si dnes Reflex, ve kterém píšete o závodu Gumball 3000, a chtěl bych jen upozornit na malou nepřesnost. Auto, jež je vyfoceno na str. 79 vpravo nahoře a které zmiňujete i v článku jako Lamborghini Diablo "s prolamovaným designem, bizarními dveřmi vykloubenými vzhůru", je ve skutečnosti Lamborghini Countach. Je to předchůdce Vámi zmiňovaného diabla. Ale i tak děkuji za článek a zůstávám s pozdravem.
DAVID

DOBRÁ ZPRÁVA
Stanislav Gross svou nekompetentností odstartoval v Česku posun od nic neřešícího hospodského mručení k viditelné a slyšitelné občanské angažovanosti - billboardy občanů, protestní akce před vládou, petice vysokoškolských učitelů atd. Určitě dobrá zpráva pro demokracii, horší pro naše politiky. Nechtě se tak zasloužil o probuzení občanů k věcem veřejným a lze si jen přát, aby nám občanská angažovanost vydržela nadále i mimo tu hospodu.
DRAHOMÍR TONCRKurzy měn
25,310
20,530
28,680
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře