nahoru

Reflektor

bal 13. února 2004 • 20:43

PRO KAŽDÉHO NĚCO

Pro otce a syny VELKÁ RYBA, pro festivalové nadšence artistní REKONSTRUKCE a zábavný KÁMOŠ. Pro milovníky televizního Poirota, kteří mají chuť vidět jeho představitele Davida Sucheta v nenáročné komedii jako homosexuálního francouzského obchodníka se zbraněmi, je tu film DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ, v němž si jinak Michael Douglas hraje na špióna a publikum mu to baští. Pro

Foto
inteligentnější teenagery TŘINÁCTKA a pro ty z nás, kteří marně čekají, kdy bratři Farrellyové natočí zábavnější film, než bylo Něco na té Mary je - BRATŘI JAK SE PATŘÍ.
Komedie o siamských dvojčatech, jež to dokážou v Hollywoodu, má sice spoustu zábavných momentů, ale co naplat, Mary je Mary. A ti, kteří tyhle filmy uvidí všechny, si mohou se mnou lámat hlavu, zda existuje nějaký hlubší smysl v tom, že siamská dvojčata vystupují hned ve dvou z nich, že jména filmů Kámoš a JEŽÍŠ dávají dohromady slavnou postavičku Kámoše Ježíše z filmu Jake a Tichý Bob vracejí úder, že ryba byla symbolem křesťanství a tak vůbec. Tyhle shody náhod mě nikdy nepřestanou děsit.

Foto - Symbol tohoto týdne: Kámoš Ježíš
FOTO JAN SMOLKA

bal


Kurzy měn
25,330
20,550
28,660
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře