nahoru

Vy my

13. února 2004 • 16:58

BOZI Z TŘESKOPRSK
5/04

Díky (Lukáši Kašparovi - pozn. red.) za článek o Čtyřlístku. Je dobré, že Reflex věnoval tak rozsáhlý prostor často přehlíženému komiksu. Myslím, že byste v tom měli pokračovat.
P. KOVAŘÍK

* Bozi z Třeskoprsk jsou výborní. Skoro se mi chce bez ironie napsat, že na šesti stranách je jedna z nejdůležitějších složek našeho dospívání.
VERONIKA POKORNÁ

JELI ŘEŠIT PROBLÉM
4/04

K Vaší (Jiřího X. Doležala - pozn. red.) reportáži mám poznámku: Vámi zpovídaní mladíci byli student a nezaměstnaný, tudíž lidé řekněme s minimálními vlastními příjmy, zejména pro způsob života, který vedli - návštěva restaurací (pochopitelně s konzumací), vození taxíkem. Škoda že jste se jich nezeptal, kdo jim tyto aktivity sponzoruje. To by možná mohl být určitý příspěvek k rozluštění záhady před diskotékou v Mostě.
JOSEF JIČÍNSKÝ

NA VANDRU V NEAPOLI
5/04

Nemohu nereagovat na článek, v němž se Pavla Buřičová rozplývá nad tím, jak je úžasné jezdit do Itálie na žebrotu (v článku užívaný výraz coleta je pouze chabý pokus o eufemismus). Vzalo mě u srdce, jak P. B. popisuje špatnou sociální situaci v dané lokalitě a oceňuje solidaritu bohatších Italů, kteří se snaží milodary ulehčit situaci svým méně šťastným spoluobčanům. Pro Čechy, jimž se nechce pracovat a potřebují si vydělat na auto, jako stvořené! Ti, co mají opravdu hlad, mají smůlu, že. Článek má ovšem i světlé stránky. Při čtení pasáže popisující rozdíly mezi Poláky, kteří při žebrání pasívně klečí, a Čechy, kteří se snaží něco dělat, jsem byl naplněn skutečnou národní hrdostí. Více takových reprezentantů!
KAREL KONEČNÝ, TŘEBÍČKurzy měn
25,310
20,600
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře