nahoru

Never more

4. září 2014 • 00:15
Never more
Never more
• foto: 
Marek Douša

Kateřina Kadlecová

Never more superstar současné fantasy a stvořiteli Her o trůny Georgi R. R. Martinovi, která si na hvězdné manýry zvykla až moc rychle. Na londýnském Worldconu GRRM zrušil minulý týden své nedělní vystoupení, na dlouho dopředu domluvené rozhovory přichází s půlhodinovým zpožděním a odchází po pár minutách. Grrr, GRRM!

Marek Gregor

Ředitelku Collegia Bohemika Blanku Mouralovou se snaží odvolat správní rada této ópeesky. Prý proto, že jí připravovaná stálá expozice dějin a kultury německy mluvících obyvatel českých území není dostatečně PROČESKÁ. Podobným tlakům se lze vzpírat, ale to je jediné, co soudným lidem zbývá, když členem správní rady je například poradce bývalého prezidenta Jaroslav Kuba, který rozdává názory typu: „Když by byl Václav Klaus v souvislosti s amnestií očištěn od všelijakých podezření, byl by opět v politice použitelný, možná by mohl být příštím premiérem.“

Milan Tesař

Tři ukrajinští výtvarníci přijeli do Prahy ukázat své obrazy. Jsou plni strachu. Jejich život se radikálně změnil – doteď nechápou, jak k tomu všemu došlo. „Když Janukovyč chtěl zredukovat armádu, nikdo neprotestoval. Proč taky, vždyť Ukrajina byla zemí, která s nikým nebojovala.“ Nyní se bojí vyjít na ulici ve vlastním městě s ukrajinskou výšivkou na klopě.

Never more úředníkům, kteří jsou sice pročeští, ale víceméně nablblí.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,470
20,880
28,690
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře