nahoru

Never more

6. září 2012 • 00:15

LENKA LINDAUROVÁ

KRITIČKA:

Kritika neúspěchů a provázanosti Galerie hlavního města Prahy na komerční projekty nějak nejde dohromady s prohlášením galerie, v němž se odstupující ředitel Bufka adoruje jako veleúspěšný. Podal rezignaci, avšak hlásí se do výběrového řízení. Instalace Slovanské epopeje byla podle magistrátu finančně nevýhodná, Bufka to hodnotí jako svůj největší úspěch. Nikdo nepojmenovává věci pravými jmény a všichni lžou.

 

MARTIN DOSTÁL

KURÁTOR

Never more Milanu Knížákovi za to, že nedokázal důstojně ustát svůj konec v Národní galerii, za to, jak vyhrožoval v souvislosti s odstraněním svého díla před Veletržním palácem, za to, že podivný právní stav děl před Veletržákem (mimo plastiku Aleše Veselého) je jeho „manažerskou“ chybou, za to, jak stále srší svými prázdnými slovy do mediálního prostoru.

 

JIŘÍ PTÁČEK

TEORETIK

Je dobře, že se Roman Týc a Agáta Hanychová konečně potkali. Iniciativě za záchranu lázní Kyselka se daří díky podpoře V. I. P. osobností. Těžko lze ale pochopit, proč k záchraně kulturního dědictví využívá služeb „něčeho“ tak bytostně nekulturního, jako je hvězda nejnižších pater bulváru Hanychová. Týc ve svém klipu zase promluvil jazykem „lidu internetových debat“. Zostra, tupě, přisprostle.

 

Never more Milanu Knížákovi za jeho prázdná slova.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,310
20,610
28,610
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře