na začátku května zachvacuje část republiky hokejová mánie. Bez ohledu na nové politické skandály, bez ohledu na prodlužující se šňůru let bez medailového úspěchu. Zdroj: Michal Beránek / Mafra / Profimedia

Drama na úvod. Výsledek potěšil, ale byla to bitva. Náš tým nakonec vyhrál se Slováky 3:2 po prodloužení.
Češi na hokej nadávají stejně intenzívně, jako jej milují
2
Fotogalerie

Hokej jako mánie

Lítý boj, vyprodaná hala s kapacitou 12 500 míst, úleva a nadšení po českém vítězství v prodloužení nad Slovenskem. To byl vstup hokejové reprezentace do letošního mistrovství světa. V mnohých oknech a na autech se okamžitě objevily české vlaječky. Začala každoroční hokejová mánie.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.