nahoru

Vidíš kruh? Vol Drahoše!

Milan Tesař 25. ledna 2018 • 04:30
Kruh
Kruh
• foto: 
Archív

Tak tohle je větší bomba, než kdyby těsně před odchodem k urnám vyšlo najevo, že Miloš má krevní oběh z polyethylenových trubek. Jakkoli si tuzemský volič den před volbami hýčká v srdci svého kandidáta, vzápětí zjistí, že je to jen chatrná, ničím neopodstatněná náklonnost. Reflex posílá na poslední chvíli do hry naprosto exaktní pomůcku. ART ACHORTOVA METODA vám zcela přesně řekne, kdo je VÁŠ prezident a komu to MUSÍTE hodit. Můžete se tomu vzpírat, ale to je to jediné, co s tím můžete dělat.

Art Achortova metoda vychází z předpokladu, že každý z nás má ve své DNA uloženého jednoho ze dvou prezidentských kandidátů, a kdyby volil toho protivného, způsobí si vážné zdravotní potíže. Asi se ptáte, jak se pozná, koho v DNA máte: je to prostší než prosté. Proto je Art Achortova metoda tak oblíbená. Pomohla už rozhodnout prezidentské volby v Ekvádoru a na Sumatře. Hraje totiž s kartou našeho zdraví a to si rozmyslíte pokoušet.

Průběh Art Achortova testu je až banálně jednoduchý. Spočívá v tom, že redakce největšího týdeníku v zemi otiskne mezi prvním a druhým kolem prezidentských voleb na své nejčtenější stránce obrazec zjevně dvojího možného výkladu. A teď podstatná věc: voliči Miloše Zemana v něm vidí ČTVEREC, voliči Jiřího Drahoše KRUH. Podle toho, co vidí, je čtenář jednoznačně diagnostikován a musí to u urny respektovat.

Pokud by to neudělal, hazarduje se životem. Důkazem budiž tragické osudy lidí v Ekvádoru, kteří se snažili Art Achortovu metodu obejít. Přestože v obrazci zřetelně spatřili kruh, čili měli volit Juana Nún¯eze, nedali si říct a hodili to Juanu Méndezovi. Z lékařského hlediska je to naprosto logické. Organismus nastavený na Nún¯eze se proti nerealizované volbě vzbouřil, jako byste mu nedali životně důležité živiny – lidem nejdříve vypadaly vlasy, pak zuby a nakonec jim na těle naskákala nepěkná vyrážka. Upřímně? Následující prezidentské volby se většinou nedožili.

I proto vás prosíme: udělejte si na Art Achortovu metodu čas. Nerozhodujte se rychle, nechte na sebe obrazec působit. Pokud vidíte čtverec, jasně to hoďte Zemanovi. Pokud vidíte kruh, je váš kůň Jiří Drahoš.

Přeju vám zítra a pozítří pěkné svobodné volby.

Art Achort (1901–1978) byl holandský biolog belgického původu, který v roce 1960 ve šroubovici DNA nejmenovaného amerického voliče jako první spatřil písmena JFKDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,290
20,530
28,560
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře