nahoru

Reflexář

Jana Bendová 18. ledna 2018 • 04:30
Jana Bendová
Jana Bendová
• foto: 
Archív

Kdo se „podělal“?

Prezident u příležitosti hradních oslav 100 let Československa v historickém expozé zkritizoval Alexandra Dubčeka, že se v roce 1968 „podělal“ hrůzou. Teď je na Hradě další velká sláva, vystavují se korunovační klenoty – třeba se dozvíme, kdy se „podělal“ otec vlasti Karel IV.

Císař pán je dobrý

Babišova podpora Zemana pro druhé kolo, ovšem s doporučením, aby se zbavil Mynáře a Nejedlého, je jak z české pohádkové tradice: císař pán je dobrý, to ti oškliví rádcové!

Posmrtný nájem

Praha plánuje úpravy v ceníku nájmů za pohřební místo. V současnosti je cena všude stejná, příště by měla zohlednit, kde se hřbitov nachází, jeho vybavenost a dopravní dostupnost. To dá tržní rozum. Lepší adresa, lepší bydlení, dražší nájem.

Babiš a Orbán

Náš pan premiér není v dotačním průšvihu sám. Evropský Úřad pro boj proti podvodům (OLAF) shledal „závažná pochybení“ i v projektech spjatých se zetěm maďarského premiéra Viktora Orbána. To se nám ta Visegrádská čtyřka pěkně integruje, že!

Hrdost a neznalost

Většina Čechů podle průzkumu přiznává, že historii vlastní země moc nezná, o její minulost se vůbec nezajímá nebo zajímá jen málo téměř šedesát procent lidí, současně jsou ale na ni hrdí. Nejspíš právě proto.

Sexy Paroubek

Prezident Zeman ve spřátelené televizi v souvislosti s Kubicovou zprávou připomněl Jiřího Paroubka, že „byl ochoten vyrazit po jakékoliv lepé ženě, která se ocitla v jeho okolí, ale pedofil nikdy nebyl “. No, u majitele sexy mozku je to přece jasné!Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,330
20,540
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře