nahoru

Reflexář Jany Bendové

Jana Bendová 12. října 2017 • 00:15
Jana Bendová
Jana Bendová
• foto: 
Archív

A cenu získává…

Jaký je nejvtipnější slogan na volebních billboardech? Jestli vás napadá pozvání křesťanského demokrata Bělobrádka na „Veselou trojku“, mýlíte se. Je to jiné lidovecké heslo: „Stálí v názorech“.

Koňská moudrost

Trenérka koní Martina Růžičková si myslí, že Velká pardubická je naše, měli by na ní tudíž běhat naše koně, ti cizí ať běhají doma. Těch pár korun, které tu jsou, mají vyhrávat české stáje. Rozumíme. Čechy českým koním!

Kolo se nám polámalo 

Ruské kolo na smíchovské Náplavce nebude. Kontroverzní projekt nezískal povolení. Aspoň něco ruského se tady netočí.

Dar nedar

Kancléř Mynář popřel souvislost mezi 200tisícovým darem od Liglass Trading pro Stranu práv občanů a tím, že za tuto firmu lobboval v Kyrgyzstánu. „Myslíte, že bychom si za dvanáctimiliardovou zakázku nechali dát dvě stě tisíc?“ optal se. Jistěže ne, takový pakatel!

Svět po volbách

Babišův mítink narušili aktivisté mj. otázkami na nedaněné dluhopisy Agrofertu. Jste zaplacenej magor, nebudu s vámi mluvit, vypadněte, rozohnil se politik. Je vám to už jasné, magoři? Má-li být líp, špatné otázky budou zrušené.

Hlava státu pomazaná

Miloš Zeman chce rozšířil pravomoci prezidenta. Měl by mít právo navrhovat zákony, rozhodovat v některých oblastech bez premiéra, ztížil by i možnost sněmovny přehlasovat jeho veto. A korunovace by se konala na Řípu. 

Muška jenom volební

V kampani už strany slíbily vše. Perlou je ovšem volební slogan, že všichni máme právo být šťastní. Teď ještě vytvořit orgán, který to právo bude garantovat, a je na věky věků vymalováno.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,250
20,460
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře