nahoru

Reflexář

Jana Bendová 21. září 2017 • 00:15
Reflexář
foto: Archív

Kolik zákonů znáš…

Kolik zákonů končící poslanci schválili? Na tom se neshodli. Buď 379, či 337, anebo 354. Občany jejich neznalost však neomlouvá.

Hrozba sešitů

Příslušníci v uniformách doprovázeni úředníky zavřeli majitelce knihkupectví a papírnictví krám. Neměla EET, vybraná firma instalaci nestihla. Ano, přísnost musí být – i pár školních sešitů bez evidence může rozvrátit národní hospodářství.

Platy a bič

Odborový předák Josef Středula řekl, že na zvyšování platů by měl být celospolečenský konsensus a odbory budou tlačit prostřednictvím kolektivních smluv, třeba i demonstracemi či stávkami. Tak to je konsensus jak bič!

Stejné potraviny

Podle předsedy Eurokomise Junckera musí mít Češi v čokoládě stejně kakaa, Slováci stejné množství ryb v rybích prstech a Maďaři stejně masa v masných výrobcích jako kdokoliv jiný v EU. Samozřejmě, když už musíme strávit i stejného pana Junckera.

Počasí a teror

V Londýně se odehrál další teroris­tický útok. Přibývá jich. Už brzy se informace o terorismu přesunou z hlavních zpráv do každodenních relací o počasí.

Krátkozrací

Téměř polovina lidstva bude podle odborníků v roce 2050 krátkozraká, ve střední Evropě to bude přes 54 procent obyvatel. Hm, podíváme-li se na aktuální politické preference, na špičku nosu si nevidíme už dnes.

Bůh přece je

Vydání Andreje Babiše do rukou policie se na ochotě lidí volit hnutí ANO – podle průzkumu pro ČT – nijak nepodepsalo. To je logické. Zkuste věřícím říci, že Bůh není.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,310
20,530
28,680
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře