nahoru

Never more

Kateřina Kadlecová, Milan Tesař, Veronika Bednářová 4. května 2017 • 00:15
Never more
Never more
• foto: 
Marek Douša

Madonna hází vidle do životopisného filmu Blond Ambition, který o ní podle scénáře Elyse Hollanderové (loni stanul na vrcholu tzv. Black Listu, byl tedy oficiálně nejlákavějším scénářem z těch, které se v roce 2016 nezačaly točit) chystá studio Universal. Proč? Že by si to jakožto režisérka dvou celovečeráků chtěla zrežírovat sama? Škoda – Madge bude kyselá a diváci zklamaní, že detaily snímku nejsou ověřené ženou, jež to v New Yorku roku 1980 jako začínající zpěvačka všechno zažila.

KATEŘINA KADLECOVÁ

Slyšte některá témata maturitních slohů z češtiny pro letošní rok: „Žena zkoušená osudem“, „Nudný účetní a jiné stereotypy“, „Prokrastinace – nová metla lidstva?“ Nevím, jestli se i vám vracejí děsivé školní sny, ale i já, absolvent humanitního gymnázia, bych letos fakt radši maturoval z matematiky.

MILAN TESAŘ

Pavel Bělobrádek se za reakci „No tak si musí najít jiného chlapa“ na adresu matek samoživitelek a jejich zranitelnosti vůči chudobě už omluvil. „Mrzí mě to a každé mamince – ať sezdané, nesezdané, či samoživitelce – to rád vysvětlím,“ řekl. Tak já bych chtěla, aby to vysvětlil Panně Marii. Josefa si nikdy nevzala, byl pro Ježíše jen pěstounem. A Bůh ví, jak se o něj staral! Uvědomuje si ale předseda KDU-ČSL, že bez ní by neměl stranu?

VERONIKA BEDNÁŘOVÁ

Kateřina Kadlecová, Milan Tesař, Veronika Bednářová


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,270
20,500
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře