nahoru

Experiment pokračuje

Bohumil Pečinka 11. srpna 2016 • 00:15

Vášnivé reakce čtenářů Reflexu na experiment s přenosem energie nás vedou k jejímu zopakování. Psychotronik Josef Schrötter pro tentokrát energeticky aktivuje svůj 3D obrázek, jenž bude vyzařovat energii od tohoto čtvrtka 11. srpna do následující středy 17. srpna, vždy mezi 18. a 19. hodinou. Opět budeme vděčni za vaše reakce.

Ahoj,
nečetla jsem rozhovor s psychotronikem Schrötterem, abych nebyla předem ovlivněná. Sedla jsem si v klidu do křesla a držela před sebou obrázek. Po pár minutách jsem vnímala teplo, nejvíc v oblasti hrudníku. Nic nepříjemného, naopak. Zhruba po dalších třech minutách jsem se přistihla, že se začínám usmívat. Bylo mi příjemně, vnímala jsem klid a pohodu. I když jsem se pokoušela úsměv potlačit, stejně se mi vracel. Takže pohoda, klid a úsměv mi vydržely až do konce pokusu.
Zkoušela jsem také držet nad obrázkem ruku. V pravé jsem cítila jemné mravenčení, u levé ruky to bylo podstatně výraznější. Obrázek jsem ještě stihla dovézt ke kamarádce, která nad ním držela ruce a cítila brnění a teplo.
Celkový dojem – moc příjemný zážitek.
Alena Hamerníková Praha

Schrötter: Reagovala jste velmi správně. Když se člověk otevře pro příjem energie, tak energie proudí. Pocit energie v oblasti hrudníku signalizuje, že potřebuje posílit plíce a srdce.


Dobrý večer,
na energetický obrázek jsem zapomněl, a když jsem zhruba hodinu po „vysílání“ přišel do místnosti, kde byl Reflex otevřený na straně s energetickým křížkem, tak bylo a dosud je na hodinách v této místnosti o hodinu méně... Mám z toho zvláštní pocit a vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Kdybyste byli tak hodní a někdo se mi k tomu vyjádřil, byl bych moc rád.
Děkuji
Libor Kotra

Schrötter: Informace, kterou jste chtěl sdělit, není jednoznačná. Píšete, že … na hodinách bylo a je o hodinu méně…, takže již předtím, nebo po působení obrázku? Obrázek mířil do stropu, nebo na hodiny? A hodiny jsou elektrické, nebo mechanické?


Dobrý den,
posílám zpětnou vazbu na přijímání energie. Od hlavy k pasu jsem cítila tlak, pálení, hlavně v nose, krku a na pravém prsu, kde mám větší cystu. V nohou a rukou jsem cítila lehké mravenčení, ale spíše příjemný teplý pocit. Jako pohlazení. Po těch 20 minutách jsem se cítila jistěji, rozhodněji, více energie, doléčuji se z angíny, takže změnu cítím zřetelně.
Děkuji panu J. Schrötterovi i Vám. :)
Táňa Pospíšilová
Uherské Hradiště

Schrötter: Paní Táňo, když v některé oblasti těla je zpočátku tlak, tak to znamená, že je tam nějaký vážnější blok. Ten tlak by se měl během působení změnit v teplo. Takže Vy vydržte u obrázku déle, až se dostaví teplo.


V žádném případě si s tím nezahrávejte. Můžete se otevřít temnějším silám, než si vůbec dovedete představit. Může Vás to pozname­nat na celý život v negativním smyslu. Stejně jako třeba jóga, ­reiki, buddhismus. Osobně znám člověka, kterého praktikování reiki přivedlo až k psychickému i fyzickému zhroucení.
Max Braun

Schrötter: Pane Braune, ne­musíte se obávat, jsem věřící člověk a energii do nikoho násilím nedávám. Tělo každého člověka si vezme, kolik potřebuje. Ten člověk, co praktikoval reiki a pak měl problémy, totiž sám potřeboval pomoc. Znám takové lidi a myslím si, že by se měli před kursem reiki testovat, zda je to pro ně vhodné, nebo ne. U mých obrázků, pokud někdo cítí chlad, tak pro něj nejsou vhodné.


Vážení,
experiment bohužel nenaplnil mé očekávání. 
Za téměř (51 min) celou dobu inzerované aktivace se mi „nedostavilo“ nic, co by mohlo znamenat příliv nějaké energie nebo úlevy mému bolestmi sužovaného organismu (nejvíc bolesti zad a kloubů).
Zdraví
Markov

Schrötter: Pane Markove, pokud nemá člověk v pořádku energetické kanály, tak zpočátku energii nevnímá. Ale energie přesto do jeho organismu proudí. Pokud se samozřejmě nezablokuje. Chce to vydržet, po několika seancích byste mohl energii i cítit. Také je možné, že jste doma ovlivňován negativním zářením geopatogenní zóny.


Dobrý den,
energetický obrázek na mne funguje velmi dobře. Vystřihl jsem si ho, když pomohl, a dal si ho na lednici pod magnety. Nabíjí i dál. Jinak bezprostředně pocitově, co jsem pocítil? 
Pocítil jsem příval energie pro nabíjení pohledem do očí i z pravé ruky přes střed dlaně, když jsem dlaň přiblížil, no a hlavně mne přestalo píchat v oblasti žlučníku. Přesně něco takového zvenku jsem potřeboval. Šel jsem pak na procházku, do čajovny a měl báječný večer.
Prosím vyřídit panu Josefovi tento vzkaz, jestli můžete: Milý Josefe, děkuji Ti za Tvou sílu a lásku, s níž ji přenášíš do nás, probuzených lidí na dobré cestě, i do obyčejných lidí, kteří nás potřebují.
Díky, že to děláš, a tím popularizuješ skutečné dobro a šíříš pravdu o nás, druide.
Zdar a sílu!
Václav Sluka 
žák Animy Noiry

Schrötter: Pane Sluko, děkuji za Vaše milá slova. Je vidět, že jste citlivý člověk, a Vám budou obrázky určitě nápomocny.


Ahoj, Pepo,
tak jsme přijímali oba. Petr cítil teplo v dlaních. Já jsem cítila teplo všude, v dlaních jsem cítila nejen teplo, ale i takový pocit, jako když silně sevřu kulatý plastový hřeben. Asi po pěti minutách jsem okolo mého bolavého místa cítila snad hořící prstenec. Myslela jsem, že budu muset odejít. Trvalo to asi minutu. Pak už jen teplo a pohoda. Děkuji, děkujeme.
Jarka a Petr Olomouc

Schrötter: Jsem rád, že se do experimentu zapojili i přátelé z hanácké metropole. Tak můžete pokračovat v ozdravování Vašeho organismu v dalších číslech Reflexu.


Fakt to funguje,
je 18.37 a už jsem na sobě pocítil nezvladatelný nápor energie. Projevilo se to ale jinak, a to úpornou erekcí. Ten obrázek mi vzdáleně zřejmě připomněl jiný často užívaný vulgární piktogram. Tomuto volání jsem bohužel nedokázal odolat a zřejmě budu mít na krku obvinění z trestného činu znásilnění. Pokud tedy manželka nezmění názor a nepřizná, že to bylo fajn.
Tomáš Fuk

Schrötter: Pane Fuku, obrázek je aktivován pro posílení a harmonizaci organismu. Pokud jste měl deficit ve Vámi popisované oblasti, pak to svůj účel splnilo. Jen prosím nezapomeňte, že k „oné energii“ patří také něžnosti a laskání, pak bude žena určitě spokojena. Nedávno jsem hovořil s jednou terapeutkou, jež mi říkala, že je v současnosti hodně mladých mužů, kteří mají problém s erekcí.


Varování:
Ono to skutečně funguje, ale ta energie není od Boha. Nedělejte to často, nebo se zlých sil nezbavíte. Já v žádném případě nebudu, mám s tím zlé zkušenosti.
Jana Doležalová Praha (Texas)

Schrötter: Paní Doležalová, Bůh dal některým lidem schopnost, aby svým bližním pomáhali. Byl jsem v roce 1993 na VIII. kongresu pro výzkum psychotroniky v USA. Poznal jsem, jak se chovají američtí senzibilové. Nebojte se, u nás takoví lidé nejsou. Nemusíte energii přijímat, je to volba každého.


Dobrý den,
již po pěti minutách jsem cítil teplo v obličeji, po 20 minutách jsem toho měl opravdu dost. A teď, ve 20.15, to cítím stále.
S pozdravem
Petr Šlosar

Schrötter: Pane Šlosare, to byla velmi správná reakce. A sám jste poznal, kdy byste měl seanci ukončit. Ta energie v těle ještě pracuje zhruba dvě hodiny. Pokud Vy nebo někdo z Vašeho okolí umí pracovat s virgulí, tak ať Vám změří velikost aury před působením a po 30 minutách po působení. Možná budete oba překvapeni.


Vážená redakce.
Se zájmem jsme si přečetli článek Experiment reflexu v 30. čísle Vašeho časopisu a rozhodli se o využití nabízené pomoci.
Já jsem po komplikované zlomenině holenní kosti s následky omezené hybnosti kolenního a hlezenního kloubu. Vlastní léčba trvala dva roky. Za tu dobu jsem absolvoval 20 operací a strávil v nemocnici neskutečně dlouhou dobu. V současné době se u levého kolenního kloubu projevuje nestabilita, je nutná podpora ertézou, chodím o holi a doléčuji operovanou část nohy. Mám celkově oslabený organismus.
Přijímání pozitivní energie jsem absolvoval s těmito pocity:
Po deseti minutách se dostavilo mravenčení v prstech a dlaních obou horních končetin, následoval pocit postupující reakce dál do obou rukou. Obdobný projev byl v oblasti spánků na hlavě. Celkový pocit tepla po celém těle. U nohy mírná křeč ve svalstvu lýtka a evidentní zklidnění zarudlé pokožky. Citelně bylo znát pár minut po 19. h. ukončení působení této terapie.
Manželka má dlouhodobé problémy na obou horních končetinách s diagnózou syndromu karpálního tunelu. Jednu ruku má po operaci. S druhou absolvovala několikrát rehabilitační léčbu. Nemá citlivé prsty a trpí značnými bolestmi v ruce, hlavně v noci.
Přijímání pozitivní energie absolvovala s těmito pocity:
Po osmi až 10 minutách zřetelně cítila zvýšení tepla v celém těle. Podařilo se opravdu zastavit brnění na problémové ruce, a to na většině prstů asi na 24 hodin. Zůstával necitlivý jen palec. Jako vedlejší reakce se dá označit vyvolání bolesti hlavy po dobu působení přenosu energie.
Závěrem Vám děkujeme za tuto zkušenost a panu Schrötterovi za energetickou pomoc. Věříme, že tuto zkušenost udělali i další čtenáři a po jejich reakcích budete v článcích s podobnou tematikou pokračovat.
Pavel a Bohumila Anselmiovi

Schrötter: Anselmiovi jsou typickým příkladem toho, jak je třeba přistupovat k příjmu energie z léčivých obrázků. Soustředit se na příjem energie a nehledat „na zdi čerty“. Další obrázky v Reflexu určitě pomohou k ozdravení a vyřešení Vašich zdravotních problémů. Děkuji.



Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,470
20,870
28,670
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře