Michael Jackson se zjevil! Král popu v ptačím bobku | Reflex.cz
reklama
nahoru

Michael Jackson se zjevil! Král popu v ptačím bobku

Kateřina Kadlecová15. srpna 2012 • 15:00
Michael Jackson se zjevil! Král popu v ptačím bobku
foto: Profimedia.cz

Znáte takové ty zvláštní optické klamy, kdy se vám po třiceti vteřinách civění na nějaký barevný abstraktní obrázek ukáže naprosto ostře tvář JFK?

reklama

 

Stává se vám, že si opečete toast a uzříte v chlebu obličej Ježíše, Laurela a Hardyho nebo někoho podobného? Nacházíte Panenku Marii v polévce? Tak teď se to stalo zase.

 

Odpočiňme si od šoku z plánovaných revolučních změn v pražské MHD i od přemýšlení nad osudem církevních restitucí a poslyšme tklivý příběh devětadvacetiletého Brandona Tudora, jak jej zaznamenal deník Chicago Sun-Times a po něm mnohá další periodika.

 

Jede takhle illinoiský občan Tudor s přítelkyní a dcerami ve svém Cadillaku Seville, když tu se mu o sklo rozpleskne ptačí výkal. A z něj se usmívá Michael Jackson! To je celé. Brandon Tudor, muž se šlechtickým jménem, se ten ptačinec (samozřejmě i s čelním oknem auta) pokusil zcela nešlechticky prodat na eBayi.

 

Cena za krále popu ukrytého v ptačím bobku? Pouhých 500 amerických dolarů. Ještě dříve však Tudor stihl svůj příběh o zjevení hudebního velikána odvyprávět všem lokálním médiím a udělal si z lejna byznys – hrnky, láhve, trička a další předměty s obrázkem rozmázlého trusu si můžete koupit v e-shopu.

 

Prodat dnes lze i výkal a novinářská událost se dá vyrobit prakticky z čehokoli – tento text budiž toho důkazem. A pak že z lejna bič neupleteš.

 

Michael Jackson je ve vybrané společnosti: v čem všem lidé dokáží vidět známé tváře? Podívejte se v galerii:

 

 Klíčová slova: rxrxkaterinakadlecovaDiskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama