nahoru

#musitezazit: Přemnožení superhrdinů. Je Deadpool lepší než Krakonoš s Majorem Zemanem?

REDAKCE19. května 2018 • 11:15
1080p720p360p
#MUSITEZAZIT: Deadpool 2, čeští Avengers a koncert J. P. Muchowa
• video: 
reflex.cz

Deadpool 2: nekorektní a nekompromisní akční smršť, která je možná ještě o něco lepší než první díl. Jak čeští filmoví producenti zareagovali na úspěch Avengers? Koncert Jana P. Muchowa v pražské Arše. A jeden knižní tip navrch.

Film, který spojuje nejen násilí se zábavou, ale také s promyšlenou zápletkou, duchaplnými, byť poněkud imbecilními hrdiny, a takovým kýblem filmařské originality, že by se z něj opily všechny nové díly Hvězdných válek. Takový je Deadpool 2.

Primář Sova, pan Tau, Ozzák, Tonda Blaník, Emilia Fernández, Krakonoš, Létající Čestmír, major Zeman, Anna Urbanová, Široko, Arabela, rada Vacátko, Bohouš Císař, Antonín Maděra i Vydrýsek – ti všichni bojují bok po boku ve filmu Parta pana Tau kontra Rudá mašina. Alespoň si to myslíme.

Jan P. Muchow je hudebník, jenž se tak trochu nečekaně stal jedním z nejvyhledávanějších filmových skladatelů u nás. Své filmové melodie představí 20. května v pražském Divadle Archa s kapelou The Antagonists.

Generační výpověď servírovaná na stříbrném podnose čtivé love story. Neboli kniha Johana autorek Zuzany Dostálové, Pavly Horákové a Aleny Scheinostové.

Více ve videu v úvodu článku.

 

REDAKCE


Klíčová slova: kultura, deadpool, Avengers, trailer, VIDEO


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,100
29,330
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější