nahoru

#musitezazit: V kinech řádí nejtvrdší film letošní zimy a Franz Ferdinand vás rozsekají naživo

red2. března 2018 • 11:20
1080p720p360p
musitezazit: Nejtvrdší film letošní zimy a další koncert Františka Ferdinanda d’Este
• video: 
reflex.cz

Jaký je poslední film Joaquina Phoenixe? Proč jít na koncert skotské kapely Franz Ferdinand? Kdo byl Julius Varga a proč je dobré přečíst si o něm komiks? Komu tentokrát udělujeme never more?

Nikdys nebyl je nejtvrdší film letošní zimy. Jde o bravurní variaci na legendárního Taxikáře, která získala hned dvě ceny na loňském festivalu v Cannes. Jednu z nich si odnesl představitel hlavní role Joaquin Phoenix.

Objekt Julek je kniha o Juliu Vargovi, dominikánském mnichovi upoutaném na kolečkové křeslo, jenž se na sklonku 80. let 20. století na Šumpersku stal snad nejobávanějším nepřítelem režimu. Jeho strhující životní příběh převedl do podoby komiksu Ondřej Elbel za pomoci šestice mladých kreslířů.

Franz Ferdinand jsou skvělá skotská kapela pojmenovaná po následníku rakousko-uherského trůnu. Možná i proto tak ráda hraje v České republice… Její koncert vřele doporučujeme.

Více najdete ve videu v úvodu článku!

redColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,000
28,910
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější