nahoru

Noční můra všech fanoušků Hry o trůny se vyplnila. Na novou sérii si počkají hodně dlouho

Martin Bartkovský5. ledna 2018 • 17:30
720p480p360p240p
Trailer na sedmou sérii Hry o trůny
• video: 
Facebook/hra o truny

O odsunutí vysílání poslední série Game of Thrones se spekulovalo už od konce té předposlední. Až dnes ale televizní stanice HBO definitivně potvrdila to, čeho se všichni fandové obávali. Na rozuzlení jednoho z nejsledovanějších seriálů všech dob si budou muset počkat déle než rok.

Strohou fotografii obsahující tři písmena z názvu seriálu a letopočet dnes zveřejnila stanice HBO na svých oficiálních sociálních sítích. Lakonický nápis GoT 2019 potvrdil, že letos se fanoušci poslední série rozhodně nedočkají. O co hůř, zatím není ani jasné přesné datum a budeme-li se držet dosavadní praxe, že premiéra nové řady je vždy nejdříve v dubnu, může se čekání protáhnout až na 16 měsíců.

Zatímco sociální sítě tak zaplavují ubrečené komentáře pravidelných diváků z celého světa, HBO dále potvrdila, že se jedná skutečně o poslední sérii a že počet epizod se zmenší na pouhých šest. Jedinou dobrou zprávou je, že každý z dílů bude mít kolem 90 minut.

Co na zprávu říkáte? Jste zdrceni, jako fanoušci po celém světě, nebo je vám to jedno? Dejte nám vědět do komentářů.   
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,750
22,000
29,360
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější