nahoru

Popová diva P!nk bude hvězdou budapešťského festivalu Sziget

red6. dubna 2017 • 10:40
Popová diva P!nk bude hvězdou budapešťského festivalu Sziget
foto: Profimedia.cz

P!NK znovu míří na festival Sziget. Právě tato popová diva je prvním velkým a zvučným jménem, které jako headliner odstartuje 9. srpna sedmidenní party uprostřed Budapešti. V programu se k již ohlášeným Kasabian, Major Lazer, PJ Harvey či Alt-J navíc nově přidávají další jména, jako je Wiz Khalifa, Rita Ora či The Courteeners. Z České republiky míří na Sziget Klára Výtisková se svou kapelou Klara & The Pop. Cenově zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 31. května.

Festival Sziget se koná na rozložitém ostrově uprostřed Budapešti a je známý především díky svému pestrému programu. Na festivalu se nachází více než 50 míst s rozmanitým programem a hudba zde hraje nonstop. Letošní line-up nabízí jména jako Kasabian, Major Lazer, Dimitri Vegas & Like Mike, Flume, PJ Harvey, Alt-J a mnoho dalších. Na hlavním pódiu, pojmenovaném po tragicky zesnulém Danu Panaiteskovi, vystoupí nově Wiz Khalifa a také Rita Ora. V obřím stanu A38 se představí Alex Clare, Dimension, HER, The Courteeners a The Vaccines. Paul van Dyk a Bassjackers patří mezi další umělce, které přivítá monstrózní Arena stan.

Velký návrat P!nk

Od svého debutu v roce 2000 vydala P!nk (Alecia Mooreová) sedm sólových alb, prodala celosvětově přes 60 miliónů nosičů, 130 miliónů singlů a okolo 2,4 miliónu DVD. V prestižní hitparádě Billboard Hot 100 se objevila se 14 svými singly, z toho čtyři se umístily na prvním místě. P!nk je držitelkou tří ocenění GRAMMY Awards, tří Billboard Music Awards, šesti cen MTV Video Music Awards a mnoha dalších. V roce 2013 byla vyhlášena renomovaným hudebním magazínem Billboard „Ženou roku“. S tour k jejímu albu The Truth About Love odehrála 142 koncertních show ve 13 zemích. Koncert 9. srpna na Szigetu bude zároveň jejím velkým návratem na koncertní pódia!

360p 240p
P!nk na festivalfu Sziget v roce 2007.VIDEO Youtube.com

Sziget nabízí permanentky sedmi- nebo pětidenní. Koncert P!nk se odehraje v tzv. -1 den Szigetu a vstup na tento den je možný se sedmidenní permanentkou nebo se speciální jednodenní vstupenkou. Jednodenní vstupenky jsou dostupné pro každý ze sedmi dnů Szigetu. Cenově zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 31. května.

Seznam doposud ohlášených interpretů seřazených abecedně najdete na webu festivalu >>>

red


Klíčová slova: Pink, Maďarsko, Budapešť, festival, Sziget


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,030
29,170
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější