nahoru

Dekadence v Rock Café: Skupina Vanessa slibuje konec kariéry

Marek Gregor4. ledna 2017 • 15:00
Dekadence v Rock Café: Skupina Vanessa slibuje konec kariéry
foto: Nguyen Phuong Thao

Zaručeně poslední koncert slibuje na čtvrtek v Rock Café pražská elektronická kapela Vanessa. Zřejmě využili šance – pobytu dřívějšího člena kapely Jakuba Horáka v Indii – a rozhodli se skoncovat s existencí skupiny s nejotřesnější pověstí u nás koncertem Přijďte si plivnout na náš hrob! Což by znamenalo, že „přijdeme“ o podobné provokace typu šňupání v přímém přenosu na ČT. Můžete tomu věřit, nemusíte.

 

Frontman kapely Bruno Ferrari alias Samír Hauser každopádně slibuje: „Bude zase diskopíča, slečna, co má potřebu, aby jí vidělo co nejvíce lidí nahatou s diskokoulí naraženou na hlavě. Budou se rozhazovat noví masožraví guinejští červi, kterých jsme vypěstovali celé tři kilogramy a navíc máme speciální mlhu, do které jsme přidali poppers, ano tu látku, kterou gayové používají na sexuální uvolnění.“

No nedejte to!Klíčová slova: kultura, vanessa, hudba, Samír Hauser


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,840
22,080
28,970
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější