nahoru

Výstava Reflexu: Přijďte se podívat na nejlepší letošní Akty X

ref24. října 2016 • 12:30
Výstava Reflexu: Přijďte se podívat na nejlepší letošní Akty X
foto: Jan Kwaczek

V rámci festivalu Designblok Reflex každoročně vystavuje vítězné fotografie čtenářské soutěže o nejlepší akt. Nejinak je tomu i letos. Na nejlepší Akty X pro rok 2016 se můžete přijít podívat na terasu Průmyslového paláce na holešovickém Výstavišti. Originální expozice Akty v kruhu je otevřena od 27. do 31. října 2016.

Vítězné fotografie osmého ročníku fotografické soutěže Reflexu Akty X jsou umístěny v kruhu. Ten kruh ohraničuje svět, jemuž jsme se před lety v Reflexu rozhodli dát prostor a sledovat jej. Je to svět nekonečné touhy po zachycení lidského těla způsobem, který prchavý okamžik promění v mimořádnou událost.

Naším přáním je, abyste se v kruhu zdrželi a nechali se jím pohltit. Aby váš dojem ze snímků, jež vybrala odborná porota, odpovídal zanícení amatérských fotografů, kteří se ve svém volnu stali vládci času a zastavili jej ve chvíli, kdy měli pocit, že se potkaly smyslnost, tajemství a krása.

Akty v kruhu
27.  – 31. října 2016
Terasa Průmyslového paláce
Výstaviště Holešovice
Architektonické zpracování: hippos design

VŠE O SOUTĚŽI AKTY X NAJDETE ZDE >>>

Pozvánka na výstavu Akty v kruhu


ref


Klíčová slova: Akty X 2016, designblok, výstava


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
21,990
28,890
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější