nahoru

Dítě Bridget Jonesové: Filmová událost roku, minimálně pro ženy. Podívejte se na ukázky

Tereza Spáčilová9. září 2016 • 16:30
Dítě Bridget Jonesové: Filmová událost roku, minimálně pro ženy. Podívejte se na ukázky
foto: Profimedia.cz

Dítě Bridget Jonesové aneb třetí pokračování příběhu, od něhož už se žádné pokračování nečekalo, má za sebou mezinárodní premiéru. A ozývají se hlasy, že jde o událost sezóny. 

Těší se ovšem i nebývalé přízni kritiků. Ti se shodují, že i když mají své výhrady, scénář, na němž se podílela i herečka Emma Thompsonová (ve filmu podávající takřka oscarový výkon), je mnohem lepší než ten, jejž napsala Helen Fieldingová k druhému dílu S rozumem v koncích.

1080p 720p 480p 360p 240p
Ukázka z filmu Dítě Bridget JonesovéVIDEO CinemArt CZ

„Třetí film o Bridget Jonesové má všechno, co jsme na jejích příbězích měli rádi. Vrátili se skoro všichni původní herci, humor je břitký a kulturní odkazy fungují bezchybně,“ píše Jamie East v The Sun. Kolega z Guardianu Peter Bradshaw zase dodává, že jde o „lepší Bridget, než byla ta poslední“. A chválí i Catherine Bray z Variety, byť ta postrádá Hugha Granta, jenž už do třetice v Bridget hrát odmítl.

Recenzi Reflexu, jenž byl jako jediné české médium přítomen na premiérovém promítání v Londýně, si můžete přečíst zde.

1080p 720p 480p 360p 240p
Ukázka z filmu Dítě Bridget JonesovéVIDEO CinemArt CZ

Tereza SpáčilováMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
22,290
29,330
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější