nahoru

Dítě Bridget Jonesové: Filmová událost roku, minimálně pro ženy. Podívejte se na ukázky

Tereza Spáčilová9. září 2016 • 16:30
Dítě Bridget Jonesové: Filmová událost roku, minimálně pro ženy. Podívejte se na ukázky
foto: Profimedia.cz

Dítě Bridget Jonesové aneb třetí pokračování příběhu, od něhož už se žádné pokračování nečekalo, má za sebou mezinárodní premiéru. A ozývají se hlasy, že jde o událost sezóny. 

Těší se ovšem i nebývalé přízni kritiků. Ti se shodují, že i když mají své výhrady, scénář, na němž se podílela i herečka Emma Thompsonová (ve filmu podávající takřka oscarový výkon), je mnohem lepší než ten, jejž napsala Helen Fieldingová k druhému dílu S rozumem v koncích.

1080p 720p 480p 360p 240p
Ukázka z filmu Dítě Bridget JonesovéVIDEO CinemArt CZ

„Třetí film o Bridget Jonesové má všechno, co jsme na jejích příbězích měli rádi. Vrátili se skoro všichni původní herci, humor je břitký a kulturní odkazy fungují bezchybně,“ píše Jamie East v The Sun. Kolega z Guardianu Peter Bradshaw zase dodává, že jde o „lepší Bridget, než byla ta poslední“. A chválí i Catherine Bray z Variety, byť ta postrádá Hugha Granta, jenž už do třetice v Bridget hrát odmítl.

Recenzi Reflexu, jenž byl jako jediné české médium přítomen na premiérovém promítání v Londýně, si můžete přečíst zde.

1080p 720p 480p 360p 240p
Ukázka z filmu Dítě Bridget JonesovéVIDEO CinemArt CZ

Tereza SpáčilováColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější