nahoru

Doktorka Kellerová v podání Kateřiny Brožové našla dno české seriálové tvorby

Stanislav Šulc31. srpna 2016 • 17:00
Kateřina Brožová jako seriálová doktorka Kellerová
Kateřina Brožová jako seriálová doktorka Kellerová
• foto: 
TV Barrandov

Do podzimního boje o diváka posílají televize tradičně i několik velkých seriálů. V zahraniční konkurenci selhává většina českých novinek. Dno však našla TV Barrandov s Doktorkou Kellerovou.

Hlavní vysílací časy v tuzemských televizích začaly okupovat kuchařské pořady, brzy se rozjede reality show, přesto se hlavním tahákem pozvolna stávají velké seriály. Podobně jako v zahraničí i české televize sázejí především na kriminálky a nevyhýbají se ani doktorskému prostředí.

Diváci znalí aktuální světové tvorby (a již dávno neplatí, že jen americké, ale také britské, skandinávské či francouzské) budou u většiny tuzemské produkce stále překvapeni určitou nedodělaností. Přesto scenáristicky, a především obrazově se již pozvolna začínají tuzemští televizní tvůrci učit moderní postupy.

Zatímco například seriály Rapl a Mordparta se alespoň trochu blíží světu, TV Barrandov ve své snaze dostihnout zbytek velkých televizí vytáhla tradiční zbraň – Kateřinu Brožovou. Její Doktorka Kellerová nabízí sled všech myslitelných (a mnoho dalších) chyb, kterých se lze dopustit. Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/doktorka-kellerova-nasla-dno-ceske-serialove-tvorby-1318014#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

CELÝ TEXT SI PŘEČTĚTE NA SERVERU E15.CZ >>>

Stanislav ŠulcColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější