nahoru

Dva roky od sebevraždy Robina Williamse: Tvrdil, že přichází o rozum, uvěřili mu až po pitvě

Leila Chadalíková11. srpna 2016 • 12:54
Dva roky od sebevraždy Robina Williamse: Tvrdil, že přichází o rozum, uvěřili mu až po pitvě
foto: profimedia.cz

Přesně před dvěma lety se rozhodl herec Robin Williams, jenž je označovaný za jednoho z největších herců své doby, ukončit život. Třiašedesátiletý herec trpěl korovou demencí s Lewyho tělísky, která způsobuje halucinace, potíže s motorikou a výkyvy v mentálních stavech.

Zjednodušeně řečeno, Robin Williams věděl, že přichází o rozum. Byl náladový, trpěl halucinacemi, třesem, zapomínal a byl paranoidní. Nikdo mu však nedokázal pomoci. Vzal si život a podle prvních zpráv proto, že trpěl depresemi. Pravda byla však mnohem horší. Williams mluvil pravdu, když přesvědčoval okolí, že vidí věci, které nejsou. Na jeho chorobu se přišlo až při pitvě. Pojďte si s námi připomenout život mnohonásobně oceněného umělce. 


 Klíčová slova: robin williams, herec, sebevražda, život


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,070
28,940
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější