nahoru

Prago Union v důchodu. Exkluzivní premiéra klipu z nejprodávanější desky letošního léta

Marek Gregor28. července 2016 • 17:10
Z videoklipu Varování
Z videoklipu Varování
• foto: 
Youtube.com

To jsou paradoxy, pragovácký rapper Kato vede českou hitparádu, až za ním se na druhém, třetím a čtvrtém místě krčí Red Hot Chilli Peppers, Adele a Iron Maiden.

Vlastně aby ne, stačí si pustit právě vyšlý 55+ klip Varování – mezi těmi všemi mordy, takové lehké veselé letní pokoukáníčko na důchodce, a na rappera Kato, co přišel o zuby… a taky o původní slávu v kapele Chaozz – ano na tu, která to tu koncem devadesátek rozjížděla v Esu na Nově.

Varování, je tzv. o tom, jak bude tančit a jančit partička éry raných tanečních parties. Jako by se nám ti klasici českého rapu připravovali na život po životě. A vtipní a výřeční zůstavají pořád: „… Úplně vám rozumím, že si tak v šest připadáte všestranná, slibte mi ale, že to ještě promyslíte, vyspaná, má drahá… Přijdete mi trochu vyndaná… Jestli toužíte po titulce v Blesku, nevolíte správnou cestu. Nečekejte ani žádnej extra vzestup, seznamem na guestu… Dělám jenom průšvihy a sem tam ňákou desku. Rovnou si škrtněte rauty, fotky s astronauty, cesty na chaty auty vyšší třídy… Zato úsměv na tváři, umím líp než plastický lékaři, a v posteli vám udělám vždycinky minimálně snídani…,“ tak nějak rýmuje ze své vlastní zkušenosti Kato! Pokud vám přijde ten bar, za kterým rapuje, povědomý, nemýlíte se, je to v legendárním pražském klubu Futurum, který toho už taky dost zažil.

Dejte si tenhle letní song v důchodcovském hávu a po zbytek léta vám v hlavě zůstane: „Možná, že jsem moc, ale ty si nejvíc!“Klíčová slova: prago union, kato, varování, futurum


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější