nahoru

15 důvodů, proč jet letos na festival do Varů

Veronika Bednářová, Kateřina Kadlecová28. června 2016 • 15:20
15 důvodů, proč  jet letos na festival do Varů
foto: Archív

Poznáme se na sto honů – trávíme noci hlučnými debatami o Passerově Intimním osvětlení, o genderovém ladění současných mexických novinek i o seriálovém trendu a fenoménu quality TV. A skromnost stranou: jsme to hlavně my, kdo bude v Karlových Varech (zase) zářit a pro koho tu festival je především. Ovšem i letos budeme mít celkem hoňku. Abychom to všechno stihli zažít. Vidět. Slyšet. Okomentovat, doporučit nebo zatratit.

Proto si přečtěte patnáct důvodů, proč byste právě teď měli balit batoh. Nebo kufr, to je fuk, že už nejste studenti a poprvé jste ve stanovém městečku nebo ve školní tělocvičně u Thermalu spali před patnácti lety. A pokud nebalíte vůbec, zjistěte si aspoň díky naší příloze, o co přijdete a co pak budete v půli července dohánět v nejbližším kině během promítání Ozvěn karlovarského festivalu.

 

15 důvodů, proč letos navštívit filmový festival v Karlových Varech najdete v galerii:

Veronika Bednářová, Kateřina KadlecováMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,820
22,060
29,130
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější