nahoru

Potvrzeno, Axl Rose zaskočí v AC/DC. Jak to bude znít? Porovnejte sami

Mav18. dubna 2016 • 12:00
Potvrzeno, Axl Rose zaskočí v AC/DC. Jak to bude znít? Porovnejte sami
foto: Profimedia.cz

Zpěvák australské rockové legendy Brian Johnson musel náhle přestat vystupovat, podle doktorů hrozí, že by na hlučných scénách mohl úplně přijít o sluch. Na aktuální šňůře ho nahradí zpěvák s podobně osobitým chraplákem: Axl Rose z Guns’n’Roses.

„Členové skupiny AC/DC by rádi poděkovali Brianu Johnsonovi za jeho letitý podíl a nasazení v kapele. Jakkoli bychom chtěli, aby toto turné skončilo tak, jak začalo, podporujeme Brianovo rozhodnutí zachránit si sluch,“ oznámila včera skupina. A potvrdila zprávy o záskoku, které se už nějakou dobu šířily: „Máme štěstí, že Axl Rose laskavě nabídl svou podporu, aby nám pomohl naplnit naše závazky.“

Několik amerických koncertů se odkládá, ale evropská část turné Rock or Bust na jaře proběhne. Show na letňanském letišti v Praze se tak 22. května uskuteční.

No a jak to bude s jiným zpěvákem znít? Není to ostatně poprvé, co si fanoušci museli na jiný hlas zvyknout. To když Bona Scotta našli mrtvého po pitce – bryskně, ale natrvalo ho nahradil Brian Johnson. Srovnejte si oba s Axlem Rosem.

Částečně si spolupráci vyzkoušeli už teď o víkendu. Když na festivalu Coachella vystupovala čerstvě obnovená formace Guns'n'Roses, přidal se i lídr AC/DC Angus Young. Právě na Whole Lotta Rosie a ještě Riff Raff.

Mav


Klíčová slova: rock, hudba, ac/dc


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,030
29,250
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější