nahoru

Výzva Reflexu: Udávejte nevkus!

Redakce Reflexu11. února 2016 • 16:00
Výzva Reflexu: Udávejte nevkus!
foto: profimedia.cz

Co je hezké a co ošklivé? Dokážeme to ještě rozlišit, anebo jsme nad tím už mávli rukou a vzali na milost podnikatelské baroko, „vynalézavé“ vývěsní štíty na obchodech, valentýnskou výzdobu a bílé ponožky v sandálech?

Věříme, že ne. Protože si v redakci myslíme, že ohavnost a kýč by měly zůstat nesamozřejmostí, rozhodli jsme se jej fotit, upozorňovat na něj a dehonestovat. Budujeme kolekci snímků a galerii nevkusu. Připojte se k nám. Zvolte naši optiku, až půjdete městem anebo na výlet, sledujte baráky, které míjíte, ploty, zahrady, auta, obchody, oblečení a bonzujte kýč. Udávejte nevkus tím, že ho vyfotíte a pošlete na adresu nevkus@reflex.cz. My ty nejvypečenější příklady zveřejníme a oceníme.

Redakce Reflexu


Klíčová slova: nevkus, kýč, design, móda


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější