nahoru

HBO zveřejnilo nový teaser ke Hře o trůny. Vrátí se Jon Sníh?

Tereza Stonišová5. prosince 2015 • 15:00
HBO zveřejnilo nový teaser ke Hře o trůny. Vrátí se Jon Sníh?
foto: Profimedia.cz

„Nemají tušení, co se stane,“ říká se na závěr krátkého videa jedna z důležitých postav seriálu, Bran Stark. Video poutá na očekávanou šestou řadu populárního seriálu Hra o trůny, kterou televize HBO odvysílá příští rok v dubnu.  HBO diváky velmi napíná – nic konkrétního zatím neprozradila.

Zatím nejožehavější otázkou ohledně toho, co se bude dít v příští sérii, se zdá být další působení postavy „vrány“ Jona Snowa neboli Sněha. kterého v páté sérii úkladně zavraždili. Jeho smrt vyvolala velké emoce na všech fanouškovských fórech. A nejen emoce, ale také otázky, zda je tato sympatická postava opravdu nenávratně pryč. Odpověď  však z nově vypuštěného teaseru nezískáme. Neobsahuje totiž žádný moment, který by mohl diváky navést ke klíči k dalšímu pokračování seriálu. Dá se předpokládat, že to není poslední lákadlo, které pro diváky HBO připravila.

Hra o trůny je natočená podle knihy spisovatele fantasy literatury George R. R. Martina, která dosud čeká na své dokončení. Kniha se v originále jmenuje Píseň ledu a ohně, filmoví tvůrci však seriál přejmenovali podle prvního knižního dílu.Klíčová slova: HBO, hra o trůny


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
22,060
29,250
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější