nahoru

Brutální útok na zvukovody startuje už zítra

KAT4. srpna 2015 • 17:00
Brutální útok na zvukovody startuje už zítra
foto: Rafal Kotylak

Tenhle brutální útok si člověk rád nechá líbit: jubilejní, dvacátý ročník Brutal Assaultu, nejznámějšího z českých hudebních festivalů, startuje už zítra. Metalisti a jiní alternativci všech zemí se spojí a sjedou se do barokní vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře, kde bude od středy 5. do soboty 8. srpna 2015 na třech pódiích řádit víc než stovka kapel.

Od legendárního Kreatoru a Sepultury přes elektronické komety typu Perturbator po Mayhem, Napalm Death nebo The Dillinger Escape Plan. Brutal Assault je v zahraničí nejproslulejším českým festivalem (OK, kromě toho karlovarského) – přes dvě třetiny z nějakých patnácti tisíc návštěvníků bývají z ciziny. Kérky, vlasy, pivo, špína, randál, paráda.

Jen škoda, že z line-upu opět vypadli britští postpunkeři Killing Joke s v tuzemsku tak populárním Jazem Colemanem. Jejich slot zatím nevyplnila žádná kapela, takže si zpocené publikum zřejmě bude ve volné hodince číst a prohlížet tu dopředu avizovanou bichli, která na 442 stranách oslavuje brutální dvacetileté výročí.

KAT

Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,860
22,190
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější