nahoru

Cena Česká kniha: Hlasujte i vy!

Reflex.cz30. dubna 2015 • 11:00
Česká kniha
Česká kniha
• foto: 
ceskakniha.com

Staňte se (už potřetí) porotci Ceny čtenářů České knihy a ze čtrnácti titulů širšího výběru odborné poroty zvolte ten, který vás nejvíce oslovil.

 

Vítěz Ceny čtenářů České knihy i jména deseti vylosovaných hlasujících, kteří získají dobrou knihu od českého autora, budou spolu s laureátem Ceny Česká kniha vyhlášeni ve čtvrtek 14. května v 17 hodin v rámci veletrhu Svět knihy, v sále Rosteme s knihou pražského Průmyslového paláce. Loni vše dopadlo takto  – v hlasování sedmičlenné odborné poroty zvítězil román prozaika a nakladatelského redaktora Jana Němce Dějiny světla, Cenu čtenářů České knihy pak obdržela Věra Nosková za román Proměny, pro nějž hlasovalo hned 108 z celkového počtu 609 zúčastnivších se čtenářů. U hlasujících na webu Reflexu ovšem ve čtrnáctičlenném širším výběru zvítězila Vilma Kadlečková s Jantarovýma očima, prvním dílem své dosud čtyřdílné sci-fi série Mycelium – získala 19 hlasů. Jak rozhodnete letos?

Aby váš hlas mohl být započítán a slosován, vyplňte prosím také celé své jméno a poštovní a/nebo e-mailovou adresu. Uzávěrka hlasování je 12. května v 8.00 ráno.

 

Reflex.cz

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,160
29,370
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější