nahoru

Zpěvačka Björk, která bude hvězdou Colours of Ostrava, byla zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí světa

arb22. dubna 2015 • 11:05
Björk
Björk
• foto: 
youtube.com

Islandská zpěvačka Björk (49), která bude v červenci hlavní hvězdou festivalu Colours of Ostrava, byla minulý týden zařazena ve známém projektu amerického časopisu Time mezi 100 nejvlivnějších lidí světa pro tento rok. Ocitla se v kategorii Ikony.

„Jako umělec je vždy na okraji něčeho, není ale poplatná módě, přestože pracuje s nejmodernějšími technologiemi, obrazy či zvuky. Ona vždy nabízí svůj vlastní, hluboce osobní svět,“ napsal Time. Na obálce časopisu se letos objevil americký rapper Kanye West.

V Ostravě Björk představí svoje nové album Vulnicara, která nadchlo hudební kritiku i její fanoušky. Deska reaguje na rozpad jejího manželství. Natočila ho s venezuelským producentem elektronické hudby Alejandrem Arcou. Pořadatelé Colours slibují při jejím koncertu i neobvyklou vizuální show.

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava se uskuteční od 16. do 19. července v ostravských Dolních Vítkovivích.

arb

Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější