nahoru

Zpěvačka Björk, která bude hvězdou Colours of Ostrava, byla zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí světa

arb22. dubna 2015 • 11:05
Björk
Björk
• foto: 
youtube.com

Islandská zpěvačka Björk (49), která bude v červenci hlavní hvězdou festivalu Colours of Ostrava, byla minulý týden zařazena ve známém projektu amerického časopisu Time mezi 100 nejvlivnějších lidí světa pro tento rok. Ocitla se v kategorii Ikony.

„Jako umělec je vždy na okraji něčeho, není ale poplatná módě, přestože pracuje s nejmodernějšími technologiemi, obrazy či zvuky. Ona vždy nabízí svůj vlastní, hluboce osobní svět,“ napsal Time. Na obálce časopisu se letos objevil americký rapper Kanye West.

V Ostravě Björk představí svoje nové album Vulnicara, která nadchlo hudební kritiku i její fanoušky. Deska reaguje na rozpad jejího manželství. Natočila ho s venezuelským producentem elektronické hudby Alejandrem Arcou. Pořadatelé Colours slibují při jejím koncertu i neobvyklou vizuální show.

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava se uskuteční od 16. do 19. července v ostravských Dolních Vítkovivích.

arb

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,700
21,970
29,360
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější