nahoru

Praha v květnu přivítá světoznámý festival Open House. Prohlédněte si jinak nepřístupné objekty

bah1. dubna 2015 • 18:00
Tančící dům, Praha
Tančící dům, Praha
• foto: 
Profimedia.cz

Třetí květnový víkend, tedy 16. - 17. května, se v Praze otevřou dveře více než tří desítek budov, do kterých se běžně není možné dostat. Světoznámý festival Open House nabízí prohlídky jak historických, tak moderních staveb. Vstup je zdarma.

Navštívit bude možné například Palác Kinských, Kramářovu vilu nebo třeba Tančící dům. Elektronický katalog s nabídkou budov si prohlédněte zde, tištěný bude k dispozici ve zpřístupněných objektech nebo ve festivalovém infocentru hotelu Fusion.

Open House Praha je součástí celosvětové sítě městských festivalů Open House Worldwide, která sdružuje festivaly Open House ve více než 20 městech (např. Londýn, New York, Řím, Barcelona, Helsinki, vloni poprvé Vídeň, …).

bahMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,630
21,780
29,280
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější