nahoru

První černý James Bond? Mohl by to být britský herec Idris Elba

Daniel Baret21. prosince 2014 • 08:00
Idris Elba
Idris Elba
• foto: 
Profimedia.cz

Prvním Jamesem Bondem černé pleti by se mohl stát britský herec Idris Elba. Mají to dokazovat maily, které unikly z korespondence společnosti Sony Pictures, která se koprodukčně podílela i na poslední úspěšné bondovce Skyfall. Napsal to list The New York Post.

„Idris by měl být příštím Bondem," napsala údajně v jednom ze svých mailů Amy Pascal, šéfka Sony. Mělo se jednat o soukromý mail pro Elizabeth Cantillon, bývalou výkonnou viceprezidentku společnosti Columbia Pictures.

Daniel Craig, který je současným Bondem a točí i další díl s názvem Spectre, který půjde do kin v listopadu 2015, už několikrát řekl, že se snaží této role zbavit. Ovšem skvěle placená práce a vysoká popularita mu to zatím „neumožnily“.

Elba hrál v desítkách filmů i televizních seriálech, například v Americkém gangsterovi od Ridleyho Scotta. Je považován za jednoho z nejpřitažlivějších herců světa.

Daniel Baret


Klíčová slova: reflex, bond, elba


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,140
29,350
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější