nahoru

Skupina JAR zahraje dnes v Rock Café pro děti

ref4. září 2014 • 11:00
J.A.R.
J.A.R.
• foto: 
Jiří Štarha

Pokud podporujete dobročinné projekty, máte ve čtvrtek jedinečnou příležitost spojit příjemné s užitečným. V klubu Rock Café na Národní zahraje večer v devět skupina J.A.R. pro všechny dobrodince.

Akci pořádá Asociace občanských poraden, která sdružuje několik desítek poraden po celé České republice. "Snažíme se pomáhat lidem zejména v dluhových pastích," říká Hynek Kalvoda z AOP. Nicméně, kromě dluhového poradenství se zaměřují například i na pomoc obětem trestných činů, hlavně dětí. Ty jsou podle Hynka Kalvody nejvíc ohroženou skupinou, protože si o pomoc často samy říct neumí.

 "Je nám ctí vystoupit na koncertě na podporu občanských poraden, které dlouhodobě a bezplatně pomáhají lidem řešit jejich problémy," vysekl poklonu klávesista skupiny Ota Klempíř. Skupina J.A.R. proto hraje bez nároku na honorář, výtěžek ze vstupného jde právě na provoz občanských poraden. Akce se koná pod záštitou pražského magistrátu. Vstupné je tisíc korun. Za každou vstupenku vám RC natočí pět piv nebo nealko nápojů. Podporovatelé občanských poraden mají vstup zdarma.

ref


Klíčová slova: j.a.r, skupina, rock café


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,840
22,120
29,290
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější