nahoru

Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem

vib11. srpna 2014 • 09:00
Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem
Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem
• foto: 
marlenefilm.cz

Petr Žaluda, který není už více než rok ředitelem Českých drah, se teď objevuje v nové pozici. Je jedním z koproducentů filmu Pohádkář, který režíroval Vladimír Michálek. V hlavních rolích se objeví světová topmodelka Eva Herzigová, Aňa Geislerová a Jiří Macháček, který se na filmové plátno vrací po třech letech.

„O film se velmi intenzivně zajímám mnoho let, líbil se mi scénář, znám i režiséra Michálka, tak jsem se rozhodl Pohádkáře podpořit. Vladimíra Michálka jsem už ostatně podpořil při filmu O rodičích a dětech v roce 2007,“ řekl Petr Žaluda pro Reflex.cz.

Pohádkář je inspirovaný stejnojmenným knižním bestsellerem Báry Nesvadbové a premiéru v kinech bude mít 6. listopadu. Je to také první český film, ve kterém si zahraje modelka Eva Herzigová.

Žaluda má podle vlastních slov v plánu i jiné podnikatelské aktivity, podrobnosti o nich ale zatím nechtěl prozradit.

Trailer k filmu Pohádkář najdete zde:

vib


Klíčová slova: reflex, zaluda


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
22,080
29,280
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější