nahoru

Filmové tipy na letní víkend: Nejlepší zábavné animované filmy

ref8. srpna 2014 • 08:00
Filmové tipy na letní víkend: Nejlepší zábavné animované filmy
Filmové tipy na letní víkend: Nejlepší zábavné animované filmy
• foto: 
Archív

Studio Pixar představuje v oblasti animované tvorby už osmadvacet let absolutní světovou špičku.  Nejlepší celovečerní hity z jeho produkce můžete právě teď sledovat v on-line kině IVIO.tv. Užít si tři špičkové „pixarovky“, a desítky dalších filmů, můžete na počítači i v aplikaci pro iPhony a iPady.

Auta
Auta

Blesk McQueen je závodní auto, které touží vyhrát slavný šampionát Zlatý píst. Cestou za svým snem však zabloudí - a u staré Silnice 66 náhodou objevuje ospalý zapadákov Kardanová Lhota. Díky jeho obyvatelům získává nové zkušenosti a poznává, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.  Teprve když Blesk pochopí, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní, je připraven na svůj velký závod.

http://ivio.tv/5210/Auta

Vall-I
Vall-I

V roce 2700 je planeta Země jedním velkým, pustým smetištěm. Lidé ji dávno opustili a jedinou bytostí, která ji obývá, je malý robot VALL-I. Třídí odpadky a svůj příbytek si vyzdobil vzpomínkami na zaniklou pozemskou civilizaci. Jeho největším pokladem je stará  videokazeta s muzikálem Hello Dolly. Jednoho dne však poblíž robotova domova přistane kosmická loď – a s ní do života osamělého VALL-Iho vstupuje energická robotka Eve...

http://ivio.tv/5192/Wall-E

Vzhůru do oblak
Vzhůru do oblak

Carl Fredricksen si na stará kolena splní životní sen. S pomocí stovek balónků promění svůj domek v létající obydlí a odletí s ním do jihoamerické divočiny. Naneštěstí se k němu připojí i horlivý osmiletý kluk Russell, kterého stařík ze srdce nesnáší. Nesouměrná dvojice se ocitne ve ztraceném světě, kde na ni číhají exotická zvířata i nebezpeční protivníci, proti kterým se musejí spojit  - a v boji s nimi uplatnit všechen svůj důvtip.

http://ivio.tv/5209/Vzhuru-do-oblak

ref


Klíčová slova: reflex, ivio


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější