nahoru

Americká zpěvačka Lana Del Rey šokovala svět - přeje si zemřít

Daniel Baret18. června 2014 • 13:00
Lana Del Rey
Lana Del Rey
• foto: 
Profimedia.cz

Vypadá to, že americkou zpěvačku Lanu Del Rey (27) život ve světle reflektorů příliš nebaví. V rozhovoru pro britský deník The Guardian, ve kterém měla představit svou novou desku Ultraviolence, se přirovnala ke Kurtu Cobainovi a Amy Winehouse. Oba umělci zemřeli na vrcholu slávy ve svých 27 letech. Laně je také 27.

„Přála bych si, abych už byla mrtvá,“ říká Lana v interview s tím, že podle ní je smrt výše zmíněných zpěváků přitažlivá. „Nechci to už dělat, ale dělám to.“ Co tím přesně myslí, zda svoji hudbu či život, odpověděla: „Všechno. Prostě se tak cítím, jinak bych to neříkala. Bála bych se vědět, že smrt přichází, ale...”

Lana Dey Rey je sice populární a má mnoho fanoušků, jenže kritikům vadí například nebývalá podpora jejího otce, který podle nich Laninu kariéru zaplatil bez ohledu na pěvecké kvality zpěvačky. Jiným lidem zase vadí její plastické operace a to, že se Lana nehlasí ke svému předchozímu pseudonymu Lizzy Grant, pod kterým zpívala folkové písničky.

Daniel BaretColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější