nahoru

EXKLUZIVNĚ: Mnohonásobně mrtvý muž Tom Cruise

Tereza Spáčilová4. června 2014 • 17:00
Na hraně zítřka
Na hraně zítřka
• foto: 
Reflex.cz

Na plátna míří film, který dokazuje, že i megalomanský blockbusterový projekt může mít švih, vtip a duši. Ano, dokonce i navzdory ohranému modelu Země-ufoni-invaze.  Není ostatně náhoda, že sci-fi Na hraně zítřka s Tomem Cruisem natočil Doug Liman, autor Agenta bez minulosti a Mr. & Mrs. Smith. "Já o Hraně jako o science-fiction vlastně ani nepřemýšlím, pro mě je to poctivý válečný film,“ říká režisér.

S ním i Cruisovou parťačkou Emily Bluntovou (Ďábel nosí Pradu), o níž slavný herec tvrdí, že je to nová Angelina Jolie, mluvil Reflex jako jediné české médium na premiéře v Londýně. Ta byla jednou ze tří akcí, jež se Cruise rozhodl stihnout během pouhých 24 hodin. Britskou metropoli  vyburcoval ještě v ranním šeru a dešti, v Paříži poobědval a v New Yorku si dopřál správnou noční galapremiéru.

“To je celý Tom. Když se rozhodne, že něco půjde, tak to prostě půjde. I kdyby u toho měl umřít. Ostatně má praxi, v našem filmu zemře minimálně dvousetkrát,” smála se Bluntová na londýnském promítání.

480p 360p 240p
Na hraně zítřkaVIDEO Reflex.cz

Snímek, v němž Cruise hraje vyplašeného, ba dokonce zbabělého PR agenta vyslaného do ostrého boje s mimozemšťany, zahajuje v českých kinech 5. června a nutno říct, že si zaslouží být viděn v IMAXu – tak originálně je natočený. Exkluzívní video rozhovory nabídneme na webu reflex.cz v následujících dnech.

 

Tereza Spáčilová


Klíčová slova: reflex, cruise, na hrane zitrka, blunt


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější