nahoru

Cena Česká kniha: Vedle odborné poroty hlasujte i vy!

red13. května 2014 • 09:00
Česká kniha
Česká kniha
• foto: 
Archív

Staňte se opět porotci Ceny čtenářů České knihy a ze čtrnácti titulů širšího výběru odborné poroty zvolte ten, který vás nejvíce oslovil.

Vítěz Ceny čtenářů České knihy i jména deseti vylosovaných hlasujících, kteří získají dobrou knihu od českého autora, budou spolu s laureátem Ceny Česká kniha vyhlášeni v pátek 16. 5. v 17 hodin v rámci veletrhu Svět knihy, v sále Rosteme s knihou pražského Průmyslového paláce. Loni vše dopadlo takto: v hlasování odborné poroty zvítězil román Němci Jakuby Katalpy, Cenu čtenářů České knihy pak obdržela Kateřina Tučková za román Žítkovské bohyně. Ta mimochodem přímo u vás, čtenářů Reflexu, získala mezi nominovanými druhé místo – o dva hlasy ji předstihla Sylva Lauerová s románem Tichošlap. Svůj hlas dalo Žítkovským bohyním celkem 238 z celkového počtu 555 zapojivších se čtenářů.

Aby váš hlas mohl být započítán a slosován, vyplňte prosím také celé své jméno a poštovní a e-mailovou adresu. Uzávěrka hlasování je 14. května v 8.00 ráno.

red

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,770
22,040
29,370
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější