nahoru

Cena Česká kniha: Vedle odborné poroty hlasujte i vy!

red13. května 2014 • 09:00
Česká kniha
Česká kniha
• foto: 
Archív

Staňte se opět porotci Ceny čtenářů České knihy a ze čtrnácti titulů širšího výběru odborné poroty zvolte ten, který vás nejvíce oslovil.

Vítěz Ceny čtenářů České knihy i jména deseti vylosovaných hlasujících, kteří získají dobrou knihu od českého autora, budou spolu s laureátem Ceny Česká kniha vyhlášeni v pátek 16. 5. v 17 hodin v rámci veletrhu Svět knihy, v sále Rosteme s knihou pražského Průmyslového paláce. Loni vše dopadlo takto: v hlasování odborné poroty zvítězil román Němci Jakuby Katalpy, Cenu čtenářů České knihy pak obdržela Kateřina Tučková za román Žítkovské bohyně. Ta mimochodem přímo u vás, čtenářů Reflexu, získala mezi nominovanými druhé místo – o dva hlasy ji předstihla Sylva Lauerová s románem Tichošlap. Svůj hlas dalo Žítkovským bohyním celkem 238 z celkového počtu 555 zapojivších se čtenářů.

Aby váš hlas mohl být započítán a slosován, vyplňte prosím také celé své jméno a poštovní a e-mailovou adresu. Uzávěrka hlasování je 14. května v 8.00 ráno.

red

Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější