nahoru

Filmové tipy na čarodějnický sabat on line

ref30. dubna 2014 • 09:00
Záhada Blair Witch
Záhada Blair Witch
• foto: 
Profimedia.cz

Pomsta může být vražedná - alespoň v trojici filmů, kterými si můžete zpestřit poslední dubnovou noc. Vybrali jsme pro vás tři čarodějnické horory, které můžete sledovat v on-line kině IVIO.tv. A to legálně, zdarma - a samozřejmě nejen 30. dubna.

Záhada Blair Witch
Záhada Blair Witch

Před patnácti lety dva mladí, neznámí režiséři Daniel Myrick a Eduardo Sánchez dokázali, že ke vzniku jednoho z nejstrašidelnějších hororů filmové historie stačí 60 tisíc dolarů a originální nápad. V kultovním snímku, který přinesl do pokladen kin 240 milionů dolarů, se tak vydává parta kamarádů do lesa, aby natočila film o místní čarodějnici. Studentská recese se mění v marný souboj se zlou, krvelačnou bytostí – a jediným svědectvím o něm zůstává záznam v kameře.

http://ivio.tv/1813/Zahada-Blair-Witch

Stáhni mě do pekla
Stáhni mě do pekla

Globální ekonomická krize zasáhla i cikánskou čarodějnici, která přestala splácet hypotéku na svůj starý, polorozpadlý dům. Soucitná bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší bezmocně vyhlížející klientce pomoct, nakonec se však se zlou potáže. Na krku má smrtelnou kletbu - a nezbývá jí nic jiného, než se pokusit zachránit svou nesmrtelnou duši před věčným zatracením. Důvtipná hororová hříčka je dílem zkušeného režiséra Sama Raimiho.

http://ivio.tv/865/Stahni-me-do-pekla

Hon na čarodějnice
Hon na čarodějnice

Sličná venkovanka je podezřelá z čarodějnictví – a dva rytíři, kteří se právě vrátili ze Svaté země, ji mají dopravit ke krutému výslechu do vzdáleného kláštera. Nevinně vyhlížející oběť vzbuzuje soucit, na cestě krajinou zamořenou morem ovšem na poutníky čeká řada překvapení. Hlavních rolí v akčním kostýmním dobrodružství, které se po hollywoodsku inspirovalo Bergmanovou Sedmou pečetí, se ujali Nicolas Cage a Ron Perlman.

http://ivio.tv/875/Hon-na-carodejnice

ref


Klíčová slova: reflex, čarodějnice, ivio


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,750
29,230
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější