nahoru

Tip na filmové Velikonoce: S Woodym Allenem na výletě do Evropy

ref18. dubna 2014 • 13:00
Vicky christina
Vicky christina
• foto: 
archiv

On-line kino www.IVIO.cz nabízí na prodloužený sváteční víkend hned tři filmy amerického režiséra Woodyho Allena. Dvě komedie a jedno kriminální drama můžete sledovat on-line snadno a legálně.

Ivio
Do Říma s láskou

Čtveřice rozmarných příběhů se v tomto filmu odvíjí ve stylu klasických italských povídkových filmů. Krásná Penélope Cruzová exceluje v příběhu o prostitutce plnící všechna klientova přání. Roberto Benigni s chutí ztvárnil obyčejného muže, kterého si lidé spletou s filmovou hvězdou. V dalších dvou příbězích se prosazuje režisérovo oblíbené téma zapeklitých rodinných vazeb. Sám Woody Allen si v prvním z nich zahrál svého typického hrdinu - neurotického Newyorčana. Ten přijíždí do italské metropole, aby poznal snoubence své dceyr. Jednoduché to v Římě nemá ani mladý americký pár (Greta Gerwigová a Jesse Eisenberg), který musí nečekaně začít řešit svůj vztah.

http://ivio.tv/789/Do-Rima-s-laskou

Ivio
Vicky Cristina Barcelona

Oblíbený newyorský komediograf se tentokráte vydává do elegantního španělského velkoměsta se dvěma mladými, americkými turistkami – upjatou Vicki, která má těsně před svatbou, a požitkářskou Cristinou. Setkání s atraktivním malířem (Javier Bardem) se pro obě ukáže jako osudové. Komplikaci v bezproblémovém, prázdninovém sexu ve třech ovšem představuje bohémova temperamentní partnerka. Rozkoš z příjemného filmu zvyšuje skvělé ženské trio Scarlett Johanssonová, Penélope Cruzová a Rebecca Hallová.

http://ivio.tv/1619/Vicky-Cristina-Barcelona

Ivio
Kasandřin sen

Filmařský výlet do Londýna pojal Woody Allen jako nečekaně vážné kriminální drama. Jeho protagonisty jsou dva povahově odlišní bratři, kteří se ocitli v nezáviděníhodné finanční situaci. Jedinou možností se zdá být obohacení za hranicemi zákona. Teprve osud však rozhodne o tom, kdo se stane vítězem a kdo poraženým. V hlavních rolí v allenovské moralitě jsou britské herecké hvězdy - Colin Farrell a Ewan McGregor.

http://ivio.tv/771/Kasandrin-sen

ref


Klíčová slova: ivio, woody allen


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,840
22,230
28,930
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější