nahoru

Pomeje se chopil Kameňáku 4, ale diváci přestali chodit už po třech týdnech

riv6. listopadu 2013 • 08:00
Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
• foto: 
Profimedia.cz

Zdeněk Troška, režisér tří dílů přihlouplých komedií se jménem Kameňák, se na čtvrtém dílu již nepodílel. A film má přes tvrzení některých médií spíše slabou návštěvnost. Jedním z producentů byl i Jiří Pomeje, který tak opět neuspěl.

Film měl premiéru 10. října, přišlo na něj zatím kolem 125 tisíc diváků, ale v posledních dnech je už návštěvnost minimální. Nedá se proto očekávat, že číslo se jakkoli podstatně zvýší. Autoři již mohou, alespoň pokud jde o kina, účtovat.

Pro Jiřího Pomejeho, který byl neúspěšný při několika filmových pokusech, je to podle všeho další problém, protože očekával daleko více diváků. Pořád totiž nepochopil, že něco dělá špatně. Úroveň dialogů v Kameňáku 4 pak zcela odpovídá tomu, jak si asi Pomeje představuje film. Jeden z jeho hrdinů říká: „Lidi dnes už ani neprcaj…“

 

riv


Klíčová slova: reflex, kamenak, pomeje


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,810
22,230
29,430
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější