nahoru

Jedno z nejočekávanějších alb roku je tu. Příští pátek vydá Neckář Dobrý časy

aja19. dubna 2012 • 00:10
Obal alba Václava Neckáře Dobrý časy
Obal alba Václava Neckáře Dobrý časy
• foto: 
Supraphon

Jeho hit Půlnoční byl nečekaným, ale velmi přesvědčivým comebackem. V posledních měsících natočil za pomoci Dušana Neuwertha, Jaromíra Švejdíka a dalších celkem 9 nových skladeb a vydává je na albu Dobrý časy.

 

Píseň Půlnoční vyvolala ohromný ohlas. Na YouTube se dočkala přes 2.333.000 zhlédnutí, dlouho vévodila prodejům českých nahrávek na iTunes (a momentálně je opět na 5. místě). Na webu reflexu.cz sbíraly články o něm stovky lajků. Václav Neckář se dokonce dostal i na titulní stranu tištěného Reflexu.

 

Úspěch písně vytvořil poptávku a touhu po pokračování. Příští pátek se dočkáme: vychází Neckářovo nové studiové album Dobrý časy. Desku vytvořil stejný tandem jako hit Půlnoční: Dušan Neuwerth a Jaromír Švejdík. Na albu hostují například: Lenka Dusilová (singl Na Rafandě), Luboš Malina, Doubravánek a další.

 

Nahrávka je již k předprodeji např. na iTunes (za 8.99 euro). Deska vychází 27. dubna a měsíc poté proběhne její křest v Švej ... eee ... Švandově divadle (27. a 28. května). Vydavatelství Supraphon zatím uvolnilo dvouminutový "teaser":

 

 

Jak se vám ukázky líbí? A co myslíte, podaří se Neckářovi navázat na úspěch písně Půlnoční?

 

aja


Klíčová slova: rxrx, adamjavurek


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
21,960
29,400
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější