Britská zpěvačka Amy Winehouse byla nalezena mrtvá | Reflex.cz
reklama
nahoru

Britská zpěvačka Amy Winehouse byla nalezena mrtvá

Adam Kolář24. července 2011 • 11:35
Amy Winehouse
Amy Winehouse
• foto: 
Profimedia.cz

Policie našla tělo sedmadvacetileté Amy Winehouse v sobotu, kolem patnácté hodiny. Tělo bylo nalezeno v jejím domě v severním Londýně poté, co z místa někdo zavolal na tísňovou linku. Příčina smrti zatím není známá, v připadě Amy Winhouse se však nemohou ani zdaleka vyloučit drogy. Spekuluje se tedy o předávkování.

reklama

Lékaři, kteří byli na misto přivoláni, pouze konstatovali smrt, její příčinu však zatím nikdo nechce komentovat. Ulice, kde zpěvačka bydlí, je uzavřena. Na místo se okamžitě začali scházet davy fanoušků a novinářů.


Minulý měsíc zrušila několikanásobná držitelka cen Grammy celé evropské turné. Rozhodla se k tomu poté, co měla skandál přímo na pódiu při vystoupení v Srbsku. Publikum v Bělehradě Winehouse vypískalo, když se několikrát vytratila z podia a písně spíš odmumlala nežli odzpívala. Její přátelé i kolegové v posledních dnech v médiích často zdůrazňovali, že se zpěvačka zavírá ve svém domě s lahvemi alkoholu a ztrácí nad sebou kontrolu. Je to přitom velmi krátce, co se vrátila z léčebny pro alkoholově závislé.

 

 

Na sociálních sítích už se začaly objevovat první reakce a kondolence. Kamarádka a dcera Ozzyho, Kelly Osbourne na Twitteru napsala: "Brečím tak, že nemůžu ani dýchat. Právě jsem ztratila jednu z mých největších přítelkyň. Budu tě milovat navždy."

 

Smrt Amy WinehouseSmrt Amy Winehouse

 

Winehouse se proslavila hned svým prvním albem Frank. V roce 2006 ji fotograf The Sun vyfotil, jak kouří crack a od té doby z ní byla královna drog ve světě showbusinessu. Drogám neunikly ani samotné písně zpěvačky. Její velmi známá píseň je například Rehab (léčebna) kde zpívá, jak se ji snažili odvléct do léčebny, a ona říká „ne, ne a ne...“ Amy Winehouse bylo pouhých sedmadvacet let.Klíčová slova:Diskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama