nahoru

Moderní nakupování v akci: O slevu se neprosíte, prostě si ji vezmete

Komerční prezentace13. října 2016 • 00:00
• foto: 
Picodi.com

Přejí si vaše ratolesti pod stromeček nejnovější chytrý telefon nebo jinou vysněnou hračku, a vy budete do poslední chvíle čekat, kdy konečně přijde ten slibovaný výprodej? Už nemusíte. Stačí využít slevový kód a získat slevu už dnes.

Pokud patříte k fanouškům výhodného nakupování, doporučujeme vám seznámit se s aktuálním trendem – slevovými kódy na Picodi.com. S jejich pomocí si totiž sami můžete vybrat za co, a kolik vlastně ušetříte. Způsob úspory, který dává zákazníkovi na výběr, zaznamenává v posledních letech raketový růst. Jen v loňském roce s použitím slevových kódů a kupónu nakoupili Češi za více než 300 milionů korun. A to není málo.

Zatímco dříve se slevové kódy a kupóny využívaly jako podpora prodeje nejvíce právě o Vánocích, dnes už je nabízí většina eshopů v průběhu celého roku. Důvodem je samozřejmě oblíbenost u zákazníků, kteří je k nákupu využívají stále častěji. A ačkoliv stálice zůstávají stejné a lidé nejvíce šetří při nákupech elektroniky, módního oblečení a obuvi nebo kosmetiky, využít slevový kód lze takřka na cokoliv.

Foto 

K tomu, abyste výhodné akce a slevové kódy nemuseli shánět napříč internetem na vlastní pěst, slouží takzvané slevové portály. Tím největším u nás je již od samého počátku server Picodi.com, který vám každý den přehledně ukáže, jaké slevy a slevové kódy jsou aktuálně v českých internetových obchodech k dispozici. A světe div se, jsou jich tisíce!

Stačí si pouze vybrat kód ve variantě, se kterou nejvíce ušetříte a při objednávce v eshopu jej zadat do příslušného pole. Jednoduše a rychle.

Vánoce 2015 byly pro české eshopy rekordními, a vzhledem k tomu, že i letos se tuzemské ekonomice nadmíru daří, dá se očekávat, že i letošní svátky se do historie nějakým tím rekordem zapíší. Snad třeba tím, že české domácnosti nejvíce ušetří právě používáním slevových kódů.

Komerční prezentace
Kurzy měn
25,830
22,090
29,170
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější