Causa Guru Járy: Šílenství se stupňuje! | Reflex.cz
reklama
nahoru

Causa Guru Járy: Šílenství se stupňuje!

Jiří X. Doležal 14. října 2015 • 07:00
Causa Guru Járy: Šílenství se stupňuje!
Z výtvarného díla gurua Járy
• foto: 
ČTK

Stoupenkyně a stoupenci gurua Dobeše, který své věřící pomocí sexu údajně zbavoval traumat, zesilují tlak na média. Začali jim rozesílat spamy, ve kterých přinášejí už doslova šílené bludy o osudech majitele posvátného penisu.

reklama

Járovky, guruovým penisem odháčkované věřící, mohutně medializují jeho causu. Pro připomenutí: Guru Jára je ve vydávací vazbě v Manile a čeká na deportaci do ČR, neboť je zde obviněn z řady sexuálních trestných činů vůči svým fanynkám. Byl za to nepravomocně odsouzen na deset let, odvolací soud rozsudek zrušil.

Jak se blíží termín Járova vydání a nového soudu s ním, járovky zesilují tlak a rozesílají úplné bláboly. Zatímco v pondělí dostaly redakce zprávu o tom, že “svatý muž” umírá utrápen a nemocen ve manilské vazbě, v úterý járovky ještě trochu přidaly: „Skupina neznámých únosců odvlekla tajně Guru Járu v noci z vazby v Manile na letiště s cílem násilně a ilegálně ho deportovat do ČR. Když ho táhli po letištní ploše k vozu, který ho měl dopravit k letadlu, mrštili s ním na korbu auta tak brutálně, že se zranil, spadl z vozu a upadl do bezvědomí. Jen zázrakem ho nepřejelo některé z dalších kolem projíždějících aut. Bezvládné tělo nemohli únosci do letadla naložit, tak Guru Járu alespoň brutálně zbili."

Připomínám - unést někoho z filipínského vězení na letiště a ilegálně ho deportovat v situaci, kdy jej v nejbližší době z toho vězení odvezou a deportují zcela legálně, nedává smysl. Možná došlo k pokusu o deportaci a Jára jí překazil tím, že předstíral mdloby, ale tak, jak líčí fanynky, se nejnovější guruovo dobrodružství opravdu stát nemohlo.

Dámy ale se rozjíždějí ještě více, a zde už můžeme bez rozpaků hovořit o paranoidním bludu. Je to totiž všechno spiknutí: "Hrstka osob z řad brněnské policie a zlínského soudu zřejmě už roky manipuluje médii, umožňuje úniky citlivých informací z vyšetřování i procesu a spolu s množstvím děsivých lží, které šíří anti-kultovní hnutí Společnost pro studium sekt a nových náboženských směrů o Guru Járovi a jeho žácích, vytvářejí obraz o Mistrovi a jeho žácích, který nasvědčuje obrovskému mediálnímu podvodu, který má zničit životy světově uznávaných mystiků Guru Járu a Šrí Barbory Durgy Pláškové a jejich stoupenců.“

Jasně. Prostě se to tady všechno spiklo, a chtějí Járu zničit, neb všichni vědí, že je to Spasitel. Krista taky radši ukřižovali, že...  Jak to ten Dobeš dělá, že se kolem něj pohybují skutečně narušení psychotici?

Jiří X. Doležal


Klíčová slova: guru járagurujárafilipínysoudDiskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama