nahoru

Byl to omyl. Sparťané mozek nemají

Jiří X. Doležal27. září 2012 • 10:59
Sparta
Sparta
• foto: 
Profimedia.cz

Omlouvám se všem bezmozkům z řad fanoušků pražské Sparty za to, že jsem je hanebně a nepodloženě obvinil z toho, že mozek mají. Většinový fanoušek Sparty, jak se nyní ukázalo, mozek opravdu nemá a jeho projevy jsou řízeny nervovou zauzlinou nevalné složitosti své struktury. Pokud není formulace fanouškům Sparty jasná, ať si ji nechají vysvětlit od Řepky. I když už myslím ve Spartě není, stejně to ví nejlíp.

 

Před několika dny jsem zde publikoval článek Fanoušci Sparty mají mozek. Usoudil jsem na tuto skutečnost z napadení v pražském metru, ze kterého si jeden sparťanský fanoušek odnesl otřes mozku. Ve skutečnosti je to jinak — nebyl to většinový fanoušek, většinové fanoušky naopak můj výrok o tom, že mají mozek, hluboce rozhořčil. A své rozhořčení si nenechali pro sebe. Hle výběr z projevů pod mým článkem:

 

Martin Chalupa · Kratonohy (logo Sparty místo profilové fotky):

Už tou tramvají (rozuměj s fanoušky Sparty, pozn. jxd) nikdy nejezdi, nebo vystoupíš hned na další zastávce s hlavou v igeliťáku ty přechytralej pisálku. Jdi radši něco dělat!!!

 

Evžen Huml (místo profilové fotky fotka Řepky):

To je článek na úrovni, už mu ty drogy lezou na mozek ...

 

Michal Intelektuál Růžička (logo Sparty za jeho portrétem na profilové fotce):

jezdit v metru s fanousky je pro Vás stejně obtěžující, jak jezdit v MHD s feťákama jako jste Vy pro nás normální lidi ... Zároveň nechápu, proč taková figurka jako vy dostala příležitost vůbec se nějak „proslavit“ a že ty Vaše bludy vůbec někdo čte. i když v naší banánové republice nic neobvyklého ... každopádně si uvědomte, že termínem „fanoušci Sparty“ urážíte mnoho opravdových fanoušků ...

 

Michal Acs Kolí (na horní fotce Timeline má skupinku ultras Sparty):

J.D.X. židák zkurvenej..

 

Omlouvám se tedy všem sparťanským fanouškům a na svou čest prohlašuji, že mě svými projevy v diskusi stoprocentně přesvědčili, že opravdu mozek nemají. Jejich myšlení nemůže být řízeno ničím složitějším než jednoduchou nervovou zauzlinou.

 

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,280
20,590
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější