Zásadní gender nerovnost – odškodněte muže! | Reflex.cz
reklama
nahoru
Objev JXD

Zásadní gender nerovnost – odškodněte muže!

Jiří X. Doležal18. června 2012 • 12:03
Smích
Smích
• foto: 
Profimedia.cz

Šedesátá léta se svou explozí feminismu a všech dalších hnutí proti přírodě výrazně přispěla k zamlžení podstaty problému. Samozřejmě mezi lidmi existuje základní genderová nerovnost. Ale obětí této nerovnosti jsou muži, ne ženy!

reklama


Feminismus se nám snaží namluvit, že ženy jsou následkem historického vývoje mužské a ženské role proti mužům znevýhodněny. Jen malá vycházka do oblasti aplikované sexuologie v jejím nejbrutálnějším pozitivistickém tvaru nás ale přesvědčí, že sama realita a data v ní nasbíraná ukazují pravý opak.


Je zcela běžné, že někteří muži preferují ženu s velkými ňadry, zatímco muži jiní dávají přednost ženám spíše s plochým chlapeckým hrudníkem. Tuto skutečnost nikdo ani nekomentuje, je obecně akceptovaná a nikdo nemá potřebu jí zpochybňovat. Je zcela stejně univerzálně platná jako výrok, že mimozemšťané – pokud existují – mohou mít tykadla.


Pokud se podíváme na její genderové konsekvence, věta ukazuje, že stejnou šanci na uplatnění mají ženy s malými i velkými ňadry. Zájemce o oba typy ňader sexuologie zná a nevěnuje jim žádnou pozornost.


Podíváme-li se však na celou věc genderově, vidíme tu zásadní nespravedlnost: zatímco i o ženy s malými ňadry je značný zájem u celé řady mužů, o muže s malým penisem nestojí nikdo. Genderová nerovnost je zde bazálně, od přírody zakotvena, muži jsou její historickou obětí, a feministky se jim navíc snaží namluvit, že jsou ve skutečnosti sexuálními agresory.

Moderní levice šedesátých let prostě zplodila jednu velkou lež a teprve postmoderní společnost jedenadvacátého století si může otevřeně říct, že skutečnou obětí zavrženíhodné genderové nerovnosti jsou muži s malým penisem.


A pokud mají feministky skutečný zájem o odstranění nerovnosti mužů a žen, měly by se zasadit o co nejrychlejší zavedení státních dotací pro muže s malým. Když můžeme vyplácet zemědělcům vratky za zelenou naftu, proč neodškodňovat také oběti genderové války?Klíčová slova: rxrxjiridolezalDiskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama