nahoru

Herečka Lana Woodová byla sex symbolem i slavnou Bond girl, dnes žije jako bezdomovkyně

Daniel Baret3. května 2017 • 10:20
Herečka Lana Woodová byla sex symbolem i slavnou Bond girl, dnes žije jako bezdomovkyně
foto: Pinterest

V šedesátých a sedmdesátých letech byla americká herečka Lana Woodová velkou hvězdou. Nejenom kvůli svému umění, ale i kráse. Kromě jiného se proslavila v roce 1971 v sedmé bondovce „Diamanty jsou věčné“, kde po boku Seana Conneryho hrála takzvanou Bond girl. Dnes žije Woodová v podstatě jako bezdomovkyně v jedné motelové místnosti s dalšími pěti členy své rodiny.

Co se stalo s Lanou Woodovou (71), která hrála ve zhruba 40 televizních a filmových rolích? Redaktoři webu Inside Edition ji navštívili v jejím současném bydlišti a uslyšeli od někdejší hvězdy především negativní zprávy.

Jedenasedmdesátiletá herečka žije se svojí dcerou, zetěm a jejich třemi dětmi v motelu, protože se museli odstěhovat ze svého domu v Los Angeles. Rodina kvůli mnoha problémům nedokázala platit nájem.

 

480p 360p 240p
Trailer na film Diamanty jsou věčnéVIDEO Facebook.com

Samotná Woodová potřebuje jít na dvě operace kolena, ale zatím nemá na jejich zaplacení. Daleko horší je, že její vnučka Evan má rakovinu a má i vážné problémy s plícemi. Velké náklady na léčení postupně dostaly rodinu do prekérní situace. Proto teď žijí nešťastní v jedné místnosti, kde mají pouze postele, ledničku a mikrovlnku.

Na konci tmavého tunelu se ale přece jenom v posledních dnech ukazuje světýlko naděje. Rodinný přítel založil stránku, která vyzývá ke sbírce na pomoc Laně Woodové a jejím blízkým. Zatím se podařilo vybrat kolem 25 tisíc dolarů. Zda to bude stačit na překonání obtíží, se jenom uvidí. Více peněz začalo proudit na konto v posledních dnech, kdy se informace objevila v médiích po celém světě.

Nešťastný osud měla i ještě slavnější sestra Lany Natalie Woodová. Ta se za dosud ne zcela vyjasněných okolností utopila v roce 1981 na jachtě svého manžela Roberta Wagnera. Obě herečky se narodily v Americe ruským emigrantům.

Daniel Baret+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,570
21,730
29,270
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější